šablona

poradí mi někdo pls. jak vložit šablonu na web který jsem právě vytvořil děkuji.
Použij nějakého FTP klienta, např. Midnight Commander nebo Total Commander.
To mám ale nevím co dál s tím stačí to tam nahrát nebo musím ještě něco udělat? Poraď prosím.
Šablony jsem nikdy nepoužíval, tak nevím jakou máš na mysli. Vše co si napíšu na lokálu a odladím, pošlu přes FTP na web a ono to funguje nebo taky ne.

Nezapomeň, že jeden z těch souborů se musí jmenovat index.html nebo index.php. Ale to už víš.
Nemohl by jsi mi napsat na icq přesnej postup prosím icq 370507670
No když uvážíš, že HTML je text, který je prošpikován těmi značkami z HTML, tak něco takového je šablona - musíš do ní doplnit svůj obsah tak aby ty HTML značky zůstaly funkční - takto funguje většina šablon - to nemluvím o tom, že pokud má šablona někde okénko na vyhledávání tak se musí s pojit s odpovídající technologií - tedy něčím, co to vyhledávání provede
Takže šablona tě zbaví problému s tím jak napsat stránku aby hezky vypadala a dobře se zobrazovala - vyplnění obsahem nějaké znalosti předpokládá.
ICQ nepoužívám.

Navštiv stránku http://www.jakpsatweb.cz a tam se dozvíš vše potřebné.
jahn (olala.wz.cz)
Dej precist dotaz sve mladsi sestre, ktera o tve webove praci nevi vubec nic a zapis si vsechny otazky, co ti polozi.

Je tu uz 7 reakci, a stale jsme se nedozvedeli, o jaky program nebo, co za sablonu se jedna.
Pokud mas redakcni system nahrany na wz.cz, tak ten ma navod a v nem se pise, jestli se da sablona vyklikat pres redakcni system nebo je nutne ji nahrat pres FTP. Pokud mas ten redakcni system nahrany na wz.cz, tak jsi jej nahraval take pres FTP, tudiz nam nedava tvuj dotaz smysl bez dalsich informaci.

Icq sice mam, ale na jine ucely :)