Problém v textu

Dobry den promiňte,že zase otravuji .Viskitl se mi problém na strance a to tento :
V textu misto č se ojeví é .A nebo misto ť je čtvereček.zkoušel sjem přepsat windows 1250,nebo iso-8859-2.Měl jsem tam iso-8859-1 ,ale ani to nepomohlo vim že bude někde v kodu chyba ale nwm ,kde kdyby někdo věděl kde tak přibližně nebo nejakej napad jak to obejit a nahradit.Předem dík za odpověď.
<HTML>Někde v kódu   ,bude ch<b>i</b>ba ale <b>w</b>e kterém?</HTML>
<HTML>Když v prohlížeči nastavím windows-1250, tak se mi to zobrazuje v pohodě.

Chtělo by to opravit chyby v češtině, např. "líbyt".</HTML>
Diky moc přepsal sjem jedno pismenko v html tak už to jde sjem vděčnej .Ještě jednou diky
<HTML>Píše se to <b>js</b>em. A interpunkční znaménka se píší před mezerou, nikoliv za ní a v neposlední řadě, nemělo by se s nimi šetřit.</HTML>
Cože? S ISO-8859-2 na windows-1250 prostřednictvím přepisu jednoho písmena?
A co to líbyt? To by nechtělo přepsat?

Nípal: za interpunkčním znaménkem se píše mezera, takhle to vypadá, že před každou mezerou by něco mělo být
<HTML>ds: Je třeba tu větu přečíst celou - před, <b>nikoliv za</b>. Takhle to vypadá, že tam, kde by normálně měly být za, by se měly psát před ;-)</HTML>
Nípal: Já myslím, že tomu rozumím. Zkus schválně přečíst tu svou větu - říká, že před mezerou se píše interpunkční znaménko. Nebylo by lepší napsat, že za interpunkčním znaménkem se píše mezera?
<HTML><i>Zkus schválně přečíst tu svou větu - říká, že před mezerou se píše interpunkční znaménko.</i><br>
Myslím, že neříká. Říká, že když napíšu interpunkční znaménko, tak mezera má být až za ním, ne před ním.</HTML>
Thalia:
Koukám, že to je neobyčejně výživné téma.
Věta zní:

A interpunkční znaménka se píší před mezerou, nikoliv za ní

a říká, dle mého názoru, že interpunkční znaménka se píšou před mezerou, já říkám, že mezera se píše za interpunkčním znaménkem, což je trochu rozdíl neboť v mém provedení za každým interpunkčním znaménkem napíšu mezeru.

Podle, Nípala, napíšu, interpunkční, znaménko, před, mezeru.

Z kontextu té Nípalovy věty vyplývá, že pro zapsání interpunkčního znaménka je rozhodující ta mezera - interpunkční znaménka se píší před mezerou, já tvrdím, že pokud napíši interpunkční znaménko, tak za něj dám mezeru - tedy pro zapsání mezery je rozhodující výskyt interpůnkčního znaménka.

On, takový spojovník, je také asi interpunkční znaménko

Myslím, že odborníci to formulují nějak takhle:
Interpunkční znaménka jako tečka, čárka, středník, otazník, vykřičník atd. těsně (bez mezery) přiléhají k předchozímu slovu a za sebou mají mezeru.
<HTML>Nj, výživné téma. Co chceš taky v pátek večer dělat, že... (tedy doufám, že je pátek, nějak to teď nesleduji).

<i>Nebylo by lepší napsat, že za interpunkčním znaménkem se píše mezera?</i><br>
Že se k tomu ještě vracím, ale kdyby tohle řekl, tak by nijak nezdůraznil to, že před interpunkčním znaménkem ta mezera být nemá.

<i>Podle, Nípala, napíšu, interpunkční, znaménko, před, mezeru.</i><br>
Jak jsem řekla, nesouhlasím. Z věty <i>A interpunkční znaménka se píší před mezerou</i> rozhodně nevyplývá, že před mezerou se píše interpunkční znaménko. Vyplývá z ní to, že když slova kromě mezery odděluji ještě i interpunkčním znaménkem, tak to znaménko napíšu před tu mezeru, ne až za ni. Aby to bylo jak ty říkáš, musela by ta věta znít <i>A před mezerou se píší interpunkční znaménka</i>.</HTML>
Proto vyzývám všechny neproletáře: Nerozdělujte se pomlčkami, ale spojte se spojovníky!
Tak teď už je sobota. :-)) moji teorii potvrzuje i to, že Nípal píše, že by se s nimi nemělo šetřit.
<HTML>Tak přeci jen byl pátek :-)

Nípal píše, že by se s nimi nemělo šetřit proto, že tazatel je několikrát vynechal - <i>Diky moc přepsal sjem jedno pismenko v html tak už to jde sjem vděčnej .Ještě jednou diky</i>. A ne proto, že je máme psát všude :-)</HTML>
:D další omyl omlouvam se .docela dost se to tu rozepsalo
Všechno potřebne jsem se dozvěděl už je vše OK.Všem diky za pomoc.To bylo asi vše potřebne .Už vas nebudu moc otravovat a diky za ochotu. :)
Thalia:
Vidíš, zjevně tomu správně nerozumí, typografie mu nic neříká, ale :D umí. Nebo, že by to byl takový ignorant?

karel:
Jaký omyl?
to je ale ošklivý server:

Při pokusu kontaktovat server runescape2.czweb.org vypršel časový limit.

asi nemůže strávit ty nevhodně vložené mezery...
To není ošklivý server, ale Untitled Page.

Teď teprve vidím, jaké zrůdnosti vyrábí BlueVoda.
No neni zrovna nejlepší ,ale dobry pro ty co umi alepoň trochu s html postupem času se to budu zkoušet upravovat .:) jinak na vzhled hezke ne ?
- ještě jsem neviděl hezký marquee. Nesnáším ho
- modré menu na černém pozadí je pro mne téměř nečitelné
- kliknutím na menu se mi nechtěně otevře nový panel
- názvy questů mám přeškrtané rámečkem a nedá se na ně kliknout, když bych si je chtěl stáhnout.
- v menu, kde jsou odkazy, jsou zřejmě neplánované černé škvíry.

Jednotlivé grafické prvky by v rozumném uspořádání mohly být působivé, ale tím, že na sebe pořádně nenavazují a nejsou ani pořádně funkční, bych design označil za propadák.
na tom menu už se pracuje vyrabim nové a questy nejsou dokoncene psotupně si s tim hraju .Jinak ti co tomu moc nerozumí mě chvalí :D.Nic du makat budu tu dil.
A ještě na začátečnika s věkem skoro 15 :D
Teda člověče? Nic ve zlém, ale na tvůj věk máš dost mizerný pravopis.

Abych neodbočoval, tak jediné, co tam mohu hodnotit kladně, je pouze grafika. Ale nějak nevím, jestli je vůbec tvoje. Nechci ti kazit iluze, směle pokračuj dále a držím ti palce.
Jo no problem v češtině je :D jinak boky mam z jiné stranky vršek loga dělal jsem sám z několika obrázku,rád si hraju s obrazky a měnim je.A dik za pochvalu alepoň z něčeho.Pokud možno bych tu hru doporučil docela uklidnuje .Je to na logice a taková oddechovka když už mate všeho pokrk www.runescape.com stači stahnou jawu a vše pak jde založit si postavu a ok.Doporučil bych aj staršim.Mnoho lídí si to chvali.