reklamy

Takze strucne .. pouzivam ramy a mam problemy so zobrazenim reklamy.
Neukazuje sa mi vobec, ani dole, ani hore. Skusal som prepinat, znova nahodit subory - proste nejde.
Nemohol by tu byt nejaky html kod alebo script , ktory by som proste skopiroval do kazdej stranky, napriklad na nejaky banner? bolo by to ovela lahsie a myslim ze by to ocenilo viac ludi.
Generátor reklam pro konkrétní stránku je pouze robot na jejich vkládání, nicméně, reklama v sobě obsahuje dvě ID, která ji s největší pravděpodobností zařazují do reklamní skupiny. Pokud je kód reklamy korektní tak je zaručeno, že se na stránce objevují ty správné reklamy. Na započítávání zobrazení reklamy nemáji tato ID, s největší pravděpodobností, žádný vliv.

Také bývá, dle mého názoru, obvyklé, že na některých doménách prostě někdy robot na vkládání reklam nefunguje.

Jako nouzové řešení je možné okopírovat kód reklamy z jiného webu. K WZ korektní postup, by bylo okopírovat nějakou reklamu z webu, který zaměřením odpovídá tvému webu
este dodoam hadam ze sa mi vobec ziadny reklamny kod nenahra a ani do html suborov kde ramy nemam, ako tu http://pavolbolo.chytrak.cz/imgnew0.html
fuuu.. tak idem hladat, ja len ze dufam ze ked to tak urobim tak mi nevymazete stranky (: , inak vdaka za ultrasuperrychlu odpoved
RIDDICK: já stránky nemažu, ani nikdo z tohoto fóra a tak ti to tu nikdo slíbit nemůže.
ked vymazu tak vymazu .. ne je to moj problem ze to nefunguje ako ma .. uz som sa s tou reklamou narobil pomaly viac ako so strankou, inak je tu nekde napisane ze kazda reklama ma svoj kod, takze kopia z inej stranky nepomoze, ale co ja s tym? treba to lepsie vymysliet.
OK, iniciativě se meze nekladou
tak .. vlozil som si banner z inej stranky, a ked si pozeram statistiku je tam:

zobrazených bannerů dnes 3
zobrazených bannerů včera 0
poslední zobrazení banneru 2008-11-18 01:03:14

(skopirovane) , takze sa mi ten banner asi pocita. fajn.