Upload viacero suborov naraz

Dobrý deň,
neviete ako sa dá zrobiť upload viacerých súborov naraz?
Teda aby sa po kliknutí na input type=file a naslednom otvoreni okna so subormi dalo označiť viacero suborov naraz?
(takto to funguje na pokec.sk)

dakujem
Na jeden input to nejde. Lze však použít více inputu.
Ovšem je třeba si pohlídat maximální velikost souborů (standardně 2MB). Bere se celková velikost, ne za každou zvlášť.
na jeden input to praveze ide, myslim nejak ze javascript... a prave to potrebujem... na www.azet.sk vo fotoalbumoch je to tak
V tom pripade proc se ptas nas?

Podivej se (na tve odkazovane stranky) do zdrojaku a zjisti si, jak maji zaruceno, ze si vybres vice souboru - kdyz budes vedet, jak to delaji, dopsat php skript k obsluze uz bude hracka..

___
Imho to nejde, pouze javascriptem schovavaji dalsi inputy ..
No prave to som aj skusal, ale nie je lahke najst to v tom zdrojaku, ak sa to vobec da :D, co sa tyka elementu input nebolo na nom nic neobvykle akurat pri zmene volalo nejaku funkciu: onchange=addupload(this), ale tu funkciu som nikde nenasiel, preto sa pytam ci neexistuje jednoduchsie riesenie, alebo ci nema niekto podobnu skusenost a nevie poradit ako dalej...

ak uz bude toto, potom php bude ako pises hracka...
Podle tvojí stránky soudím, že "hračka" to bude až za velmi dlouho... prozatím se nauč alespoň html - na http://jakpsatweb.cz anebo použij Mr.Google.
=Fantom=
Najit se to v tom zrojaku urcite dat musi (jinak by to nefungovalo nikomu.. ;))..
Tak uz vis, ze pri zmene souboru se volalo addupload(this) - uz z nazvu vychazi, ze to prida nejake dalsi pole pro upload. Pohledej tuto fci ve vsech vnorenych (i externich) JS skriptech. Nekde tam 100% je.

Jednodussi reseni? Asi nebude.. nevim jak jinak bys to chtel resit, nez pres JS..

=Lama=
Proc by nekdo nemel umet programovat (myslim nejen php - uz proto, ze php je skriptovaci jazyk, nikoli programovaci), pokud jeho stranka nevypada nejlip? Ano, udelala z meho prohlizece Netscape, vyzadovala po mne instalaci pudingu, nelibil se mi utikajici zluty text na vrsku, ale je to dobry duvod myslet si, ze nekdo neco neumi?
Když někdo umí alespoň to html - tak bych řekl, že by měl znát strukturu stránky a necpat javascript ve zdrojáku na začátek stránky...
Lama-Tato stranka, ktoru mam pri tomto nicku bola moja prva stranka, je tam milion chyb a aj s mojim prehliadacom to robi cari mari, ubezpecujem ta ze teraz som na tom ovela lepsie, ale na to mozme zrobit ine forum, tu som chcel aby sa riesilo nieco ine, tak ak nevies poradit racej nepis, a nechaj priestor inym co vedia...

Freeze-pod tym jednoduchsim som myslel, ci niekto nepozna tu funkciu,
hladal som ju aj medzi externymi, no zrejme mi nejaky unikol... pozrem sa na to lepsie, lebo ako vidim asi ziadna jednoduchsia vec neexistuje... dakujem
Jednodušší než použití více inputu neexistuje. Jako přes javascript to jde. Ale řekl bych, že ten pracuje na stejném principu jako s více inputy, jen je to skryté jako jeden input.
addupload(this) je uživatelská funkce. Takže musí někde být. Když tak zkus JS debugery nebo FireBug u FF, případně DragOnFly u Opery.
Fantom (trieda9a.xf.cz)
Zakladem je vzdy vedet, jak hledat. Pokud to vis, pak neni problem.

0. Soubor - ulozit jako - html uplne
To by melo ulozit vse i s JS.

1. V HTML strance, kdyz mas Firefox prohlizec a oznacist text nad po text pod inputem, tak oznacis input. Kliknes pravym, zvolis Zobrazit zdrojovy kod vyberu. Tim se zobrazi vse, co ten tinput ma v kodu a neni treba to rucne dohledavat pres cely HTML.

2. Zjistis si udalost, ktera de zajima, onclik a podobne. Predpokladam, ze to tam je a ze to nepridali pred JS DOM, tagname nebo elementId. Pokud to tam je, pouzijes pak vyhledavani ve vsech zdrojacich stranky, ctrl+F a hledas nazev te funkce.

3. Pokud jsi nenasel, pak pouzili specialni JS pro praci s elementy a vyhledavaji to funkci obvykle getElementByTagName nebo getElementById, aby mohli upravit vlastnosti daneho inputu.

Jinak dopoucuji google, slova neco jako:
more input file javascript
more input file javascript example