Reklama

Chtěl bych poprosit o pomoc. Mám na stránkách 5x Vaší reklamu. Chtěl bych jí jen dole. Je to možné tohle nějak zařídit?
Díky za pomoc.
www.zateplujte.kvalitne.cz
A zkoušel jsi administrace-nastavení-vkládání reklamy a tam je umístění.
Já jsem ten script s tou reklamou umístoval na ruzná místa protože jsem nevěděl jak to dát dolu a s každým novým umístěním si to zapamatovalo to předchozí a nyní je tam reklam jako maku i když ten script mám jen dole tak to automaticky doplní všecky místa kde kdy jsem jej měl umístěn i když už se tam kod nenachází ((((
A to ti to nejde promazat? Sem se díval na ty stránky, ale stáhlo se mi takovejch souborů, to tam máš taky originálem?
Pravě že tam mám jen jednu reklamu dole a ostatní tam dá server, ale na všech těch místech jsem už měl reklamu a ono si to jaksi pamatuje ta místa a dá je tam i když už je kod jen dole
Dej si pozor na vkladane php soubory (include, require) - casto se reklamni kod vklada omylem i do nich..
To je divný to by neměl a smazal si úplně vše od těch reklam? A díval ses projistotu do kódu v administraci jestli to tam se správně přepsalo.
Tak to vklada kod reklamy znovu do header.php - footer.php - index.php - a mohu mazat jak chci tak po uložení a znovu otevření souboru jsou tam reklamy zase - zkusím z toho udělat jeden fail a písknu sem
Freeze měl pravdu je to ve všech souborech s funkcemi a config - prostě všude a, co include to reklama :(( co s tím? Lze nějak zakázat aby to dávalo reklamní kod do pomocných souborů kde mám funkce?
<HTML>Nastavit <i>vkládání nahoru</i>, zvolit <i>vkládání do souboru</i> a ten soubor vkládat dolů. <i>Vkládání dolů</i> se totiž řídí prostým - do všeho dolů (tak, jak je v pravidlech) a jaksi neřeší, k čemu ten soubor je.</HTML>
Cele reseni naleznes v neoficialnim FAQ ..
http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?13