Nevie mi načítat index

Ahojte chcela by som Vás poprosiť o radu.
Mala som už nahranú celú stránku na webzdarma, super fungovala ale ja som ju chcela este trochu zmenit a tyk som ju celu vymazala ze ju na net nahodim dnes ale dam tam nacitat index ale aj tak mi to nic nezobrezi.Poradte mi prosim ze co mam robit.
Za radu Dakujem
Soubor index.html tam normálně vidím i s reklamou nahoře. V čem je problém?
<HTML>Ta reklama je vložená do stránky s framesetem (rámci). Jsou dvě řešení:

a) Zrušit frameset a vyrobit to jinak.
b) Přesměrovat vkládání reklamy do zvláštního souboru, ten ukazovat v jednom rámu a nahrát index.html na server znova.</HTML>
Problém je v tom ze ked tam dam logo stránky menu a dalsie polozky tak mi to uz nanačíta. a uz neviem co stym mam robit
Jak říkal Nipal. Použiváte rámy a reklama ji znehodnocuje.
Řešením je správně nastavit zobrazení reklamy.

V administraci nastavte umístění reklamy nahoře a do "Relativní cesta k hlavnímu rámci" dejte "uvod.html".
Poté znovu nahrejte index.html.

Předem doporučuji si udělat zálohu současné index.html. To kvůli reklamě. Může se stát, že po úpravě se reklama nemusí vložit. Proto pak můžete použít kód reklamy a umístit jen do uvod.html.

Jen takové ripnutí. Není tam těch framesetu nějak moc?
Dakujem uz mi to ide konecne.Len teraz tu reklamu dat prec z mojho loga.
Ale ako reklanu mam nastavenu hore v ramci uvod.html
ze souboru logo.html je potřeba vymazat všechno mezi:
<!--WZ-REKLAMA-1.0IZ-->
a
<!--WZ-REKLAMA-1.0IK-->

Reklamu tam ale nikde jinde nevidím, v rámech se zobrazuje chbové hlášení o neexistenci souborů, které se do nich mají načítat. Nenačítá se ani samotný uvod.html. Pro všechny případy, jak už bylo zmíněno výše, by chtělo kód reklamy zazálohovat.
<HTML>Měl jsi nastaveno vkládání Dole, tak se nediv, že je reklama ve všech souborech, včetně logo.html. Upravila jsem vkládání na Nahoře, do souboru uvod.html. Nahrej všechny ostatní soubory (kromě uvod.html) znovu, reklama se do nich už nevloží a bude se tedy zobrazovat jen jedna v uvod.html.</HTML>