Blueboard anketa

Ahojte na mojej stranke(http://ihatenoobs.xf.cz) mi stale zle zobrazuje anketu co mam s tym robit? anketa je pod odkazmy,no vidno len reklamu blueboardu,preco?ako to mozem napravit? Dakujem
<HTML>Je ta anketa správně nastavená?</HTML>
Máš tak komplikovaný web, že se v něm nemůžu vyznat. První mě zarazila německá znaková sada. Nechápu proč. Odkaz na neexistující kaskádové styly. Opět nechápu. Hromada javascriptu, kterému nerozumím. Nechápu, co je F8cker, ale to je asi tvuj nick. Nechápu, proč máš URL rozdělená do několika řádků, když musí být na jednom.

Prostě nechápu, jak jsi mohl takový komplikovaný web stvořit a přitom ti není jasné, proč se ti špatně zobrazuje Blueboard.
ono uz som na to prisiel zle nastavena vyska, ale teraz som to napravil podla navodu a je to urcite nastavene ako ma aleteraz miesto ankety zobrazuje navs. knihu v rozmere ankety a vyzera to dost blbo...:(

aaa omylom som spravil z toho druhu temu aa pripadam si ako spammer alepoterbujem naozaj pomoc...:(
A teraz mi to zmenilo na inu stranku ,teraz to musim zas nakopirivat do indexu uz mi to spravilo 4 krat tak neviem o ktorom webe si teraz hovoril ale zmenilo mi to na taky hnedy cudny web...ale uz je to spat tak sa pozri ako to vyzera...:(