Jak na Desing ?

Ahojky, mám menší problém. Na webzdarma jsem úplný nováček, dříve jsme měla blog, ale jaksi nevím kde a jakým způsobem se nastavuje desing. Pokud by měl někdo tu trpělivost mi to vysvětlit byla bych moc vděčná :).

Předem děkuju.
<HTML>Nazdar, moc nechápu tvůj dotaz - mohla bys nejprve upřesnit, co si představuješ pod pojmem <em>desing</em>?

Myslíš-li design, pak si dovolím menší jazykovou exkurzi. Design není slovo anglického původu, není tam proto žádné <em>ing</em>. Design je slovo z Francie a čte se [dyzajn].

Máš-li na mysli dresing, ten se dává v restauraci.

Taky můžeš mít na mysli děsing, což je obvyklá reakce na ty, kteří mají na mysli design a píší desing.</HTML>
Tady se nic "nenastavuje" - stránky si musíš vytvořit "ručně" u sebe v PC a pak je uploadovat na server.
Nípal::: Už sis mohl zvyknout na dnešní žargon: po "lookni" následuje "desing"! :-)
Vy jste škaredí na nově příchozí. Bazírujete na písmenkách a neporadíte.

Anne: Najdi si na netu nějaký vhodný PHP framework (blog, wiki apod.), nainstaluj podle návodu a používej. Měj na paměti, že je tady safe_mode=on, pojedou jen některé blogy.
No to se omlouvám, že jsem to napsala takhle nesrozumitelně, ale myslím "vzhled" stránky. Vím jak ho vyrobit, ale nevím jestli jde nastavit na tenhle web. Jak jsem koukala, podobné weby mají vzhledy svých stránek na webzadrma a proto se ptám. Pokud ovšem mně stále nechápete nevadí nebudu tady obtěžovat.

Kit: Děkuju za zastání, ale to nebylo třeba, je to nejspíš má chyba napsala jsem to asi dost "nesrozumitelně". Jinak děkuju za radu, ale nevím jestli tomu správně rozumím.
>> podobné weby mají vzhledy svých stránek na webzadrma
No jo, ale oni vědí vo co go. Buď si to udělali sami nebo použili již existující aplikace, které si tam sami nainstalovali.

WZ nabízí pouze prostor. Žádné stránky, blogy nebo nějaké udělátka.

Takže máš na výběr buď si něco udělat sama, nebo vyhledat nějakou aplikaci a sama si jej nainstalovat a nebo jdi zpátky ke tvému dřívějšímu blogu.
=Anne=
Pokud víš, jak ho vyrobit, tak kde je problém?:)

>"podobné weby mají vzhledy svých stránek na webzadrma"
Jaké podobné weby? Když nemáme s čím srovnat, nenajdeme podobné weby ;)
Pokud si něco "vyrobíš" - narvi to na webzdarma - tady je návod, jak to sem dostat: http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?33
Anne (ciline.wz.cz)
za optani nic nedas, jen obtezuj

zakladni rozdil je v tom, ze wz.cz nabizi diskovy prostor, kam si muzes nahrat, co chces.
blog nabizi program, ktery nabizi jiz pripravenou stranku, kterou lze preskladat upravovat a pod.

svoji stranku pro wz.cz si vyrobis doma, pak ji prekopirujes pomoci FTP programu na wz.cz a je to
Postup pro jednoduchou stranku je treba takovyto:
1. kliknes na plose pravym tlacitkem, pridat - soubor - html - jmeno = ahoj, ok
2. kliknes na nove vytvorenem pravym tlacitkem - otevrit v - poznakovy blok [] nepouzit vzdy k otevreni - ok
3. napises tam <h2>Nadpis</h2>
4. menu soubor - ulozit
5. minimalizujes poznamkovy blok nebo zavres
6. kliknes levym na tvuj soubor, to ti spusti www prohlizec a v nem by se melo objevit velkym pismem (nadpis2 h2) Nadpis
... a mas jednoduchy html soubor, stranku
zbytek jakpsatweb.cz

Nebo si nahrej nejaky CMS (redakcni system), program, ktery umoznuje podobnou funkci klik-klik jako tvuj oblibeny blog. Pozadej nekoho zkusenejsiho, aby ti jej spravne nastavil, je to trosku problem pro lidi zvykle na blog klik-klik a zbytek zaridi programek.
peta: <h1>Hlavní nadpis se píše do h1</h1>
jo, a pak ti tu polozi dotaz, jak udelat, aby ten nadpis byl mensi. Tak jsem vybral stredne velky nadpis.
Zase špatně. <h2> není středně velký nadpis, ale nadpis druhé úrovně. Tedy nižší důležitosti, než první.
Nějak to asi nechápu, nebo proč té holce, nejspíše ani né plnoleté, nenapíšete rovnou, at jde radši na estranky ...

?
=Jakub=
A proč si to podobní lidé rovnou nepřečtou, když je to napsáno na úvodní stránce?
Jakub: Anne ještě nemusí být ztracený případ. Estránky jsou pro líné starce, kteří se už nechtějí učit nic nového.

Možná tu Anne už není, její web stále nejede.
Kit (ekobrikety.vyrobce.cz)
mne az tolik nezajima, co znamena h1, h2, h3, ale jak se to zobrazuje. Stredne velky nadpis je pro mne takovy, do ktereho nemusim pres CSS sahat a ma takovou velikost akorat. H1 ma takove nastaveni, ze zabere pulku stranky. Ale jestli chces devuse vysvetlovat CSS, prosim.