nenačte mi stránku

Z ničeho nic, mi nenačítá stránku na www.bruukmasle.unas.cz . Z mé strany je vše v pořádku. Prosím o opravu, nebo radu jak dál. Děkuji
Od dnešního dne mi také nejde www.podhrademkrupka.unas.cz
Již stránka naskočila. Děkuji. Jen ještě prosím o smazání baneru,necháni jen lišty. Aktualizovala jsem index, nepomáhá to.
=bruuk=
Pokud dobře vím, tak vypnout "zobrazování banneru" nejde..

citace z textu v administraci:
"Volitelné zobrazování reklamní lišty"..."nenahrazuje zobrazování reklamních bannerů, které jsou i nadále povinné".

___
Mimochodem, to že nějaká stránka není chvíli (10minut - hodina) dostupná není důvod k ohlašování na fóru a dožadování se nápravy. Většinou se totiž jedná například o restarty serverů, přesuny nebo různý upgrade a změny nastavení.
<HTML>2bruuk: ok, nahrej index znovu, teď už by se banner objevit neměl (bruukmasle.unas.cz).

2Freeze: existuje varianta pouze s lištou a prostorem 300MB, kterou ale aktivujeme jen na požádání, v administraci ta možnost není.</HTML>
<HTML>2bruuk: teď ještě koukám na podhrademkrupka.unas.cz, umístění banneru je proti podmínkám. Správně patří až na uvod.html.

//EDIT (13.6.2009 23:50): Zamykám, množí se tu nesouvisející přílepky. Nípal.<style>form {display:none;}</style></HTML>