prosím o radu- jak predelat index

ze svych stran jsem smazala uvodni stranku index.htm a chtela bych udelat ze strany http://www.keramika-mostek.wz.cz/uvod5.htm cili z uvod5.htm - - index.htm ,ale jak? kdyz to jen prejmenuju , nechce se mi to zobrazit - kdyz uz dam celkovou stranu www.keramika-mostek.wz.cz , zobrtazi se mi prazdna strana.Nevim proc mi nechce skocit ta puvodni prejmenovanou uvod5.htm , prejmenovala jsem to zpatky na uvod5.htm , jak tedy z ni udelat index? v cem je chyba?
<HTML>Přejmenování stačí, hlavně to musí být celé malými písmeny. Přejmenuj to a zkus stránku načíst pomocí CTRL+F5, tj. přímo ze serveru (nebo prostě smaž dočasnou paměť prohlížeče). A nech to chvíli tak, ať to můžem taky zkusit.
A P.S. nezapomeň na nový index přesunout i banner.</HTML>
keramika-mostek.wz.cz
Zrejme je to problem kvuli vkladani reklamy. Reklama se vlozi nebo prepise, co nema, pripadne je stranka v jinem kodovani, obvykle to zlobi s UTF. Divne je, ze tam kod s reklamou nevidim.

Ve FF3 se zobrazi prazdna, ale pri kliku na zdrojovy kod je tam kod. Takze jsem zkusil...
V IE8 se stranka zobrazi.
Tento problem uz tu byl kdesi popsan.
Kdyz jsem stranku dal ulozit na disk, take se bezne zobrazila.
A zvlastni, ted uz se mi zobrazuje normalne, kdyz jsem dal F5. Zkusim FF vypnout a znovu. Hm, ted uz se mi zobrazuje.

V TITLE mas jenake divociny, entity tam tusim nesmi byt
KERAMIKA-MOŠTĚK MORAVIA
peta: To jsi kde vyhrabal, že v title nesmí být entity?

Znaková sada ISO-8859-1 je určena pro západní Evropu. Použij raději ISO-8859-2, ta je pro nás.

<meta name="description" content="Place your page description here." />

Přečti si to a udělej to. Ta věta v uvozovkách bude v Google pod titulkem.
Pro Kita, a vlastně i pro ostatní:
Mám dlouhodobou zkušenost, že když Peta napíše "tusim", tak jde o ničím nepodepřený blábol.
<HTML>Bubák: Já mám dlouhodobější zkušenost - když peta nenapíše "tuším", tak je to taky blábol.</HTML>