Jezdící text

Dobý den, pořebuju poradit: mám tenhle kód na jezdící text:

<marquee behavior= "scroll" direction= "left" width="100%" scrollamount= "1" scrolldelay= "50" onmouseover='this.stop()' onmouseout='this.start()'>Vítejte na webu</marquee>
scrollamount= "1";
onmouseover='this.stop()'
onmouseout='this.start()'
direction= "left"

ale kdyz to hodim na web tak mi to tam asi tak na vterinu ukaze ten zdrojak a pak to zmizi- a nic se dál neděje. Ten kód mi poslal kámoš, já umim jen základy HTML a CSS takovýhle věc ne, takžeani nevim, jestli tohle není trochu JS, prosím poraďte, není v tom zdrojáku chyba? nebo co dělám špatně
Jestli potřebuješ marquee jenom kvůli takové hovadině jako je "Vítejte na webu", tak přijmi moji radu a úplně to smaž. Viděl jsi snad něco takového na některém z portálů?
To vítejte na webu je jen přiklad, chci tam dávat co je nového na webu, co by si měli lidi přečist atd kvůli vítejte na webu bych to nedělal to bych rovnou napsal nejsem blázen
Velká část prohlížečů marquee blokuje, takže i tak mi uniká smysl tohoto počínání. Poslední 4 řádky patří někam do JavaScriptu, nikoli do HTML.
Mám Mozzilu Firefox 3.5 nevim jestli je v tom rozdíl ale ve verzi 3.0 to šlo (u toho kámoše) tak nevim
Zkus si to ve stránce změnit třeba takhle:
<script type="text/javascript">
onmouseover='this.stop()' ;
onmouseout='this.start()';
direction= "left";
scrollamount= "1";
</script>
Ten zápis se mi nelíbí. Poslední čtyři řádky jsou jaksi mimo. Řádek ohraničený <marquee></marquee> je podle mě v pořádku. Ovšem volání javascriptových funkcí selže. Javascript nezná this.start nebo this.stop. Museji být někde definovaný.
Taky jsem si to myslel, dokud jsem si funkčnost neprověřil v IE, FF a Opeře. :-)
Hmm... takže ten onmouseover i onmouseout v tagu marquee funguje i bez toho zbytku. Tudíž je to tam fakt zbytečně 2x.