jak na ikonu webu

napsal jsem
<link rel="shortcut icon" href="fico.ico">a neukazuje se
jak mam specifikovat _
Ikona by se měla jmenovat favicon.ico a měla by být umístěna v kořenovém adresáři webu. Syntaxe:

<link rel="shortcut icon" href="favicon.ico" type="image/x-icon" />

Nevím jak to zkoušíš ty, ale na stránkách se pokoušíš zobrazit ikonu kole.ico, tuto ikonu ale na webu nemáš.
nj přejmenoval jsem ale stale nejde předtím šla, ale nebyla ta pravá tak jsem jí vyměníl a nezobrazuje se
<HTML>Prostuduj si syntaxi od Vojty a porovnej s tím, co máš u sebe. Ten type tam není jen tak pro legraci!</HTML>
Tak nevím, ale já ve Firefoxu tu ikonu (tmavý čtvereček) vidím. Jenže ta tvoje favicon.ico má rozměry 113x90 px - trošku silné kafe na favicon. :-)
<HTML>Lama: Tmavý čtverečk není OK. Má to být zmenšenina té černobílé koule. Každopádně jsi trefil hřebíček lépe než já.</HTML>
takže jestli dobře chápu je to rozlišením favicon.ico jaký je optimalní
zkoušim menši rozlišení favicon.ico ma už jen 4kb ma být jěště menší?
<HTML>Správný rozměr má být 16x16. Nemám zrovna po ruce kontrolovátko, tak nevím, jak velká je tvá ikona teď.</HTML>
http://didgeridoos-set.xf.cz/favicon.ico má velikost 30x30 px.

Nastuduj si problematiku tady: http://www.jakpsatweb.cz/favicon.html
vyřešeno díky za spolupráci
chtěl bych se zeptat jak na to u phpbb3
Úplně stejně.
didgeridoos nebo vodní dýmka, to je prašť jako uhoď, že Kite?
rozvíjející se fórum o vodních dýmkác: nahraj do rootu webu nějaký soubor favicon.ico a uvidíme
ds: Na uvedeném odkazu jakpsatweb je už vše potřebné, tak co ještě dodávat?
hmm nevim jak je to stemi kody ...v programu co tvorim tam jen zadam cestu te ikonky a o vse se to postara samo
pangya: Nevytahuj stará témata. Tím spíš, když k nim NEMÁŠ co říct.
ja jsem nic nevytahoval lojzo
Freeze
jsem tu druhy den na tomto serveru tak jak muzu vytahovat stare temata ...nechapu na co si tu hrajes
<HTML>2pangya: kroť se. Freeze má pravdu a ty si pamatuj, že není vhodné odpovídat do témat, do kterých už dlouho nikdo nenapsal. A chovej se slušně. Končím diskuzi a zamykám.

//Edit:
2pangya: ještě jedna poznámka. Nepiš příspěvky typu "lol", takové když najdu, tak je mažu. Příspěvek musí mít nějakou informační hodnotu.
<style>form {display:none;}</style></HTML>