Úprava reklamního prvku

Chtěl bych se zeptat pokud je možná úprava reklamního proužku. Dopředu dodávám že jsem amatér.
A nyní konkrétně k úpravě: prostě u jednoho divu chci přehodit atribut align na styl - text-align. Ale vždy když to přepíšu a hodím na server tak se to přepíše zpět na align. Nejde o nic zásadniho, jen bych chtěl validní stránku a pro Strict dokument atribut align validní není. Děkuji za odpověď.
a to, co je o validnosti reklamy napsané tady:
http://www.webzdarma.cz/podminky-reklama.html
by nepomohlo?
Musel jsem to přehlídnout ... děkuju
<HTML>Obávám se, že opravdu XHTML Strict verze reklamního banneru neexistuje. To, co je vydáváno za striktní verzi, je sice na papíře striktní, ale vytváří nevalidní dokument spuštěním obsaženého javascriptu, čemuž se opravdoví guru zdaleka vyhýbají (i když ještě opravdovější guru na to zvysoka kašlou, vědí, že prohlížeče to přechroupají). Jinými slovy, chcete-li opravdu validní dokument, použijte jinou normu, např. XHTML Transitional, nebo HTML 5. Není to ostuda - naopak, ostudou je předstírání validity či dokonce nepochopení nástrojů (HTML normy je třeba brát jako nástroj - podobně jako golfové hole; nebudete přece puttovat devítkou železem).</HTML>
No, když je řeč o devítce železu, tak já bych tedy patoval, proč se za každou cenu snažit vytvářet anglicko české slepence
<HTML>ds: Asi protože slovo patovat znamená něco jiného a já nerad vyrábím přepisem do češtiny homonyma.</HTML>
nípal: jasně, a děláš to, doufám, na greenovišti