program

Ahoj

Neví te jen tak náhodou jestli neexistuje nejakej program který vám sám udělá CSS soubor
Sám? Jako bez ptaní? Některé wysiwyg editory do dělají. Možná BlueVoda, FrontPage a podobné, na které machři většinou plivají. Tobě to taky asi zmastil vlastnoručně nějaký Microsoftský editor - viz. cesta k css: _themes/slate/slat1011-1250.css a inline styly ve zdrojáku. Nezbude, než zajít na http://jakpsatweb.cz a začít od píky. Samo se nenakope!
Na vytvoření css souboru nepotřebuješ program. Vytvoříš textový soubor a pojmenuješ ho soubor.css, toť vše.

___
Samozřejmě to není odpověď, kterou hledáš. Když už se ale zeptal tak blbě, lepší pro tebe nemám. Obsah css souboru si buď napíšeš sám nebo jej vytvoříš pomocí wysiwyg editoru, víc možností není.
jo to sice jo ale mně se to už několikrát povedlo ale posere se mi to vždycky když to tam dám pozadí se mi neudělá
tak mi ukažte jen obr. jak jste to udělali vy tu strukturu PHP
>> tak mi ukažte jen obr. jak jste to udělali vy tu strukturu PHP
Heh! Co že to?!? Nemáš tu hlavu nějakou popletenou? Jakou strukturu PHP máš jako na mysli?

CSS je soubor definic, kterým říkáš, jak má co vypadat. Vztahuje se k (X)HTML. Nikoli k PHP.
CSS se samo neudělá. CSS samo neví, jaké chutě má uživatel a podle toho pak naporcovat stránku.

Když říkáš, že se ti vždy posere pozadí, tak je asi něco špatně. Typickou chybou je chybná definice cesty k obrázku nebo chybné uvedení názvu souboru.

Jestli to děláš přes nějaký editor, který ti CSS samo udělá, ale výsledek není podle tvých představ, tak si pamatuj, že tyto editory nejsou všemocné. Nejlepší způsob, jak dosáhnout požadovaného efektu, je naučit se CSS sám bez pomoci udělátek.
Díky už ¨to jede zprovozněno v 8:12 ¨13.srpna


Lock