Menu lišta

dobrý večer...
Mám vytvořené menu pomocí inframe. Vím,že to jde i jinak např,přes jscript apod,ale tam jsem teprve v začátcích... :-).
Můj problém spočívá v tom,jak docílit toho,aby se mi do stránky s menu nevkládala reklama. menu se pak dá chytit a odrolovat. Výsledkem je,že místo menu je vidět reklama... děkuji za radu
http://www.webzdarma.cz/podpora.html

Pravidlo je, ze wz.cz vklada reklamu do kazde stranky, pokud nenastavis jinak. Ja si treba vkladam na strance reklamu do iframu a iframe vkladam, kam chci za dodrzeni podminek pro vkladani reklamy. Vyhoda je, ze se mi prepisuje jen tento jediny soubor a nesaha mi do kazdeho html soubor, co wz najde.

Potom je mozne vlozit do stranky tagy, kam ma reklamu umistit. V pripade tveho framu bych to dal zamerne do prvku s display:none. Tudiz, pokud reklamu zobrazujes celkove na strance podle pravidel, muzes si dovolit duplicitni reklamu ve framu schovat. Ale to je muj nazor a asi by to mel potvrdit admin. Mozna by bylo lepsi prejit na vkladani reklamy do iframu.
<HTML>Žádnou reklamu neschovávat!

Pokud nechceš měnit nastavení reklamy, protože jinak ti vyhovuje, tak soubor s menu nahrej např. jako menu.inc a na serveru přejmenuj na menu.html. Reklama se do něj nevloží.</HTML>
Zajimave, reklamu vklada pri kopirovani na server.
Kdyby menu pojmenoval menu.php, tak bude vysledek stejny?
Pak uz ho nemusi prejmenovavat. Ale na jeho disku mu to nepojede, protoze nema php, coz by nmuselo vadit.
A kdyby soubor vytvoril pres ten webovy editor nebo ho pres nej poeditoval, bude do nej wz pridavat reklamu?
<HTML><em>Zajimave, reklamu vklada pri kopirovani na server.</em><br>
Fakt strašně zajímavé...

<em>Kdyby menu pojmenoval menu.php, tak bude vysledek stejny?</em><br>
Ne, přípona php před vložení banneru neochrání.

<em>A kdyby soubor vytvoril pres ten webovy editor nebo ho pres nej poeditoval, bude do nej wz pridavat reklamu?</em><br>
Při vytvoření ano, při editaci imho taky ano. Ovšem editovat soubory ve správci souborů je čirá sebevražda.

Nemáš-li ponětí, jak to tu funguje, tak se příště do otázek reklamy laskavě nepleť.</HTML>
Jen se ptam na podrobnosti, to se nesmi?
Sem mu radil, ze to ma dat do iframe, by mel pokoj. To je asi spatne, protoze to rikas, ze je to spatne, co jsem napsal.
O vkládání (i nežádoucí) reklamy do kódu se tady bavíme obden, proto na tom nevidíme nic zajímavého.

V pravidlech je napsáno, že se reklama nesmí dávat dovnitř iframe. Kdyby sis je přečetl, tak bys to neradil.
https://www.webzdarma.cz/admin/setup.html?typ=reklama

"
Nastavení vkládání reklamy
(změna nastavení se uplatní pouze pro nově nahrané soubory, existující soubory ve Vaší prezentaci nebudou změnou ovlivněny, další důležité informace o tom, jak vkladání reklamy do uživatelských stránek funguje můžete nalézt zde)
Důrazně upozoňujeme, že (úmyslná) změna nastavení k zamezení banneru vede ke smazání účtu bez upozornění.

Umístění: nahoře (na úvodní stránce nebo v rámci)
dole (na všech stránkách, včetně všech php souborů)
Relativní cesta k hlavnímu rámci/souboru:
Použijte pokud Vaše stránka obsahuje rámce nebo chcete umístit reklamu do specifického souboru, cestu prosím zadávejte relativní vůči domovskému adresáři, tj. například data/hlavicka.html atp.;
V případě, že zde zadaný soubor existuje, bude reklama vložena právě a pouze do něj a ostatních souborů se nedotkne. Toho můžete využít i například pokud máte stránky generované z php a reklama by se tak při vkládání "dolů" chtěla vkládat do všech pomocných souborů, které vytvoříte.)
Pozor: tento soubor musí mít příponu rovu jedné z těchto možností htm, html, php!
Typ proužku WZ vlevo od banneru:

Volitelné zobrazování reklamní lišty
Nabízíme Vám nově možnost zdarma navýšit prostor pro Váš web na celkových 500MB výměnnou za zobrazování reklamní lišty na všech stránkách Vašeho webu. Tato možnost je pouze jednosměrná (nelze to již zpátky vypnout) a nenahrazuje zobrazování reklamních bannerů, které jsou i nadále povinné).
Barevná varianta: náhled textu lišty
"