Kolik Vám je ???

Tak jsi mě inspiroval tím zrcadlem... a zjistil jsem, že mám na zádech nějaký šrám (asi od dinosaura)! Příště dávej větší pozor, co Nípalovi radíš... :-D +ě0
Tož hezké Vánoce.
Nějaká Vánoční slezina? (Brno)
í
Mě je 15, ale html a webu se věnuju od 10-ti let.
Pokud nemáš hrb až dva, anebo na nose bradavici, tak sem nepiš... Je to infekční! :-)
Jak infekční? Co tím jako myslíš? Jako že jsem nemocnej nebo co?
:D

Pojďme na pivo.

í
To bylo jenom varování pro mlíkoweb. Jak vidět, zabralo.
PS: Už mám svoje odpito... a navíc daleko. :-) +ěé
... a po skoro 9-ti letech a asi 1160 příspěvcích umírá ti toto vlákno...

to by se mělo zapít. :)

í
<HTML>Este tema sigue viviendo y ¡nunca morirá!

¡Happy Valentine! (esta bebida la he tomado el sábado en un restaurante cubano)

18 para siempre</HTML>
<HTML>No celebro el Día de San Valentín, porque creo que el amor hay cada día (y cada noche) y no solamente a 14 de febrero. Sin embargo gracias por los felicidades.

No conto mis años, no me importan.</HTML>
<HTML>Tampoco lo celebro, pero este mes celebro mi cumpleaños (el decimoctavo por supuesto) y solemos ir en este restaurante cubano y esta bebida me ha parecido linda por su color :-).

Pero algunas correcciones:
- no se dice Gracias por los felicidades, pero Gracias por las felicitaciones,
- no CUENTO mis años, contar es un verbo irregular.</HTML>
<HTML>Gracias por tu correcciones, especialmente por la primera, es una fórmula que no pude allar. Y de la segunda... voy a darme de morradas.</HTML>
MzM: Zdá se, že toto vlákno neumírá. Jen se zřejmě odstěhovalo do Španělska (nebo do Kuby?), že se tu začíná nějak mluvit španělsky :)
<HTML>Tomík: Však Thalia píše, že tohle vlákno opět ožívá a nikdy neumře ;)</HTML>
Tomík::: Buď to, anebo nepoznáváš naši rodnou romštinu?!
MzM::: Mám neodbytný pocit, že soustavně vyhledáváš důvody k chlastu! Nestává se z tebe jalůvka?
Lama: k chlastu ne. Jenom k pivu.
Španělsky neumím a do google translatoru se mi to cpát nechce, takže zůstanu ochuzen o sdělení v tomto jazyce.

í
<HTML>Autor: Thalia (moderátor)
Datum: 14. 02. 2011 11:15

Toto téma stále žije a nikdy neumře!

!Happy Valentin! (tenhle nápoj jsem měla v sobotu v kubánské restauraci)

18 navždy

Autor: Nípal (moderátor)
Datum: 14. 02. 2011 12:56

Neslavím sv. Valentýna, protože si myslím, že láska je každý den (a každou noc) a ne jenom 14. února. Nicméně děkuju za gratuli.

Nepočítím své roky, nezajímají mě.

Autor: Thalia (moderátor)
Datum: 14. 02. 2011 15:15

Také jej neslavím, ale tento měsíc slavím své narozeniny (osmnácté, samozřejmě) a často chodím do této kubánské restaurace a tenhle nápoj se mi zalíbil svou barvou :-).

Ale několik oprav:
- neříká se Děkuji za gratuli, ale Děkuji za gratulaci,
- nepočítÁm své roky, počítat je nepravidelné sloveso.

Autor: Nípal (moderátor)
Datum: 14. 02. 2011 16:08

Díky za tvé opravy, zvláště za tu první, tuhle větu jsem nemohl najít. A k té druhé... jdu si nafackovat.</HTML>
Nípal::: K tomu Valentýnovi... Zlatá slova - viz. Ειδικά όταν έχουμε δύο υγιή χέρια!
A co na kolo, když už ne na pivo. Nebo na obojí. Viz http://www.cinancup.cz/

í
Uf! Stále nepokořen :)
13
:-)
:-D
<HTML>Hleďme, smolné prvočíslo!</HTML>
<HTML>A hele, blíží se výročí tohoto vlákna.</HTML>
Prdlajs smolné :P :)
<HTML>Vlákno mělo narozeniny a nikdo jste si nevzpomněli. Já mám aspoň omluvu, že jsem na ostrově nenarazila na free wifi (i když i tak by se mi asi nechtělo tuhle stránku na mobilu rolovat dolů, ono to totiž dá dost šoupání prstem).</HTML>
Já mám také svou omluvu. Jako stařec mám sklerózu. ;)
Ale co, před týdnem jsem byl až nad hlavu, že na něco takového nebylo v hlavě místo.