Kolik Vám je ???

mne tahne na sestnactku (listopad), ale nepripadam si nejak starej :-)

j
Mne je 21. S pocitacom mam co docinenia uz skoro desat rokov a vlastne od zaciatku programujem: Basic, Assembler, Pascal, C/C++, Visual Basic, HTML,PHP a podobne. Posledne dve menovane veci az teraz asi jeden a pol mesiaca.

Bolo tu uz spominane, ze v skole viac ucitel ako ziak. U mna zhruba to iste. Ucitelia vecsinou nechapali tak rychlo ako ja. Na vyske som mal ten problem, ze som urobil program a prisiel som o 7 bodov (zo 100) len preto, ze som sa nesiel poradit. Malo to znamenat, ze by som mal 1-, ale nakoniec po excelentnej skuske som dostal 1.

Dost ale sebachvaly. Chcel som sa webu venovat uz dlhsiu dobu, ale nikdy som na to nemal cas. Teraz som na stazi vo Francuzsku a mam viacej casu. Na inete som skoro vkuse. Tak si pisem scripty a stranky. Najsor som pouzival www.host.sk, ale ako tam zaviedli limit na 50MB (predtym bol neobmedzeny), tak kvalita freewebu upadala. Teraz je to tak na zrusenie konta, ale este pockam.

Jednoznacne musim Miru pochvalit za to, aky je toto dobry freeweb. Lepsi som este nenasiel.

Mimochodom to sa nezda ze Lukasikovi je len 14. Takto cez internet to vyzera, ako by to bol ostrielany chlapik (aj ked sa niekedy prekecne :-)).
To jsem rád, že je tu dost lidem přes dvacet. Když jsem totiž v jiném příspěvku četl, že je Lukasikovi 14, tak jsem se lek, že jsem tady starej kmet.

Jinak mě je 21 a počítač mám od 14 let a od té doby programuju. Teda nevím, jestli se ten první rok v Basicu (dokonce jsem měl TurboBasic - to byla suprárna :-)) dá nazvat programováním. Pak jsem dost času strávil v Pascalu a teď na vejšce jsem si ho zase osvěžil a hlavně se naučil umění algoritmizace (a ne jen znalost jazyka).
Momentálně spíš dělám pro web, takže HTML + Java no a teď oťukávám PHP.
jako starej kmet si tady pripadam ja :-)))
taky ze jsi :))))))
:-(
Moc se nesmej Mastere ... na nas taky jednou dojde :))))

Radek
Problemy s erekci uz na me dopadaji a jelikoz myslim stale jen na sex tak si taky uz nepripadam nejmladsi :)
Nepotřebujete psychologa?:)))
Re: Stojan Jakotyc> A to jako proc?
Master ... ja to ale nemyslel takhle ;~)

Radek
jojo, to me o nejaky stoleti master predbehl... m.s.
To Martin Sachl:
Ja ti dam o stoleti! Na kazdyho jednou prijde rada :) haha
PS: znojmo je od Vyškova kousek tak jestli chceš domluvím někde sex ve třech (nebo čtyřech) a uvidí se, kdo je ve skutečnosti mladší a vytrvalejší :))))))))
4David: Taky je to na tobě vidět.
>uvidí se, kdo je ve skutečnosti mladší a vytrvalejší

:-) no o problemech tusim psals ty... :-)
nevim, jestli mam jeste tolik odvahy jit do tebou navrhovaneho experimentu, s divokym zivotem jsem pred nekolika roky skoncil (alespon jsem se mirnil) :-)
ovsem v brne byvam sluzebne nekolikrat do mesice a parkrat do roka se ukazu i ve Vyskove, takze pokud mas nejakou 'organizacni' agenturu, posli katalog z ceho je vybirat (v mem veku uz ne kazdy objekt zpusobi toliko potrebnou erekci:-) a treba se nekdy ozvu... pak se ukaze :-)))))

m.s.
ach jo, cau Jendoo, ted to vypada, ze te pronasleduju... (pro nechapajci viz. shakira v kategorii webzdarma) nene ja na tebe totiz su - to jenom nahoda funguje. No zpatky k tematu, mne je 16. Zatim me neznate, neco vam o sobe reknu. Ted ziju v Americe, takze kdyz me nekdo chce dat pres hubu, tak si musi koupit letenku. Nekdy obcas reju do lidi, ale jenom do nekterejch a jenom nekdy, ale jinak to prej se mnou celkem de. Nekdy vam vam to tady zpestrim nakym vtipem, historkou a nebo narazkou. Co se tyce zkusenosti z komplama, tak v programuju jenom v Cecku, HTML a trochu v Jave, coz ze mne ovsem necini mastera(ne Mastera). Ja se radsi vrtam v hardwaru(a ve Windowsech-to byste neverili, jak se to da predelat...). Jinak jsem docela skromnej, a tesim se az se prijedu zase podivat do Ceske Republiky.
Hehe tak to ja uz jsem asi podle toho co pisete starej Deda :)) Je mi 31 a ucim se zrovna PHP a databaze. S pocitacem si hraju od 17 let.
Víte co, já už od 1 rochu byl teda mist v PHP...
ve 2 jsem vyhrál celovsvětovou soutěž
a ve 3 nejlepší programátor na světě...


Ale doopravdy, komp jsem měl už asi od narození, ale začal jsem na něm až od 5... (Jak jinak než pařením her...:o)) Aneb klasika prince of persia...

mno a začal "programovat" asi ve 3 třídě..
Což mi bylo asi 9 let...
Tehdy supr stránkou s nějakým obrázek a nadpisem^_^.
A tučným písmem...:-).
nazdarek Juro (agente 007), pokud se ti styska po Ceske republice a to konkretne po Praze, podivej se na filmecek Triple X (xXx). V Americe ho uz davaj, v Cecham tady jeste neni (do kin az 10. rijna), ale ja jsem ho dnes videl a mohu ho vrele doporucit.....fakt akcni bombicka :-)
cauky Juro
--->Jendaa
Ja su z Brna, ale i tak diky za radu... dyt ja vlastne proti tobe nic nemam(ani proti Praze), hmm, Triple X... jojo, neco jsem o tom slysel...uvidime
toz zdravíme Brno :o)
zkus jít na xXx a nebudes litovat :-)
kruty, az na tu zdrhacku pred lavinou. Esi chcete nekdo videt real unik, tak jdete na Atlas live a pustte si snowboardovy video (luminous liama nebo tak neco...). Jinak je to ferovy, ale bude dalsi film se stejnym stylem. zapomnel jsem ale jmeno, a neni to z CR. az zase uvidim upoutavku, tak napisu... asi do nove rubriky, tady uz to pomalu smeruje jinam... :-)
Tento server je samej Brňák.
Webzdarma - Brno
Martin.s - Znojmo
Master - Výškov
Jura - Brňák v Americe
atd...

no aby to nebylo málo, tak jsem se do Brna nastěhoval i já. Přesněji za studiem (VUT-FEKT) a koleje mám na Purkyně. Z tohoto důvodu je tu také moje absence. Týden bez PC a Internetu(nějaká ta příležitost se objeví).

PS: Kdo čte tento příspěvek od začátku, tak jistě narazí na
>> Já ukončil SŠ, VŠ na prd (- nepřijat) a hledám práci a nic.
VŠ sice nepřijat (VUT-FIT), ale přijat na jinou fakultu (VUT-FEKT).
Prácu jsem přes prázdniny hledal, ale bezvýsledně(aspoň jsem si vydělal penízky z pracáku). Pak nečekané přijeti na VŠ.
--->Tomik
Tak ted to mas celkem vpoho, az na tu kopu uceni co te ceka. Tady v Ameru sou vsichni tak lini, az me to stve. Kaslou na stredni, prolejzaji taktak(priklad matika: ja-96.5%, prumer tridy-53%, prumer potrebnej na prechod do dalsiho rocniku-50%), a kdyz se dostanou na vejsku tak pak jim teprv dojde, ze neco asi podelali...

PS: Do ktere casti? Ja su z Bastru (pro neBrnaky - Bystrc - ale ten nebrnaci asi neznaj, tak leda z okoli...)
A já jsem z prahy:-)))).