Kolik Vám je ???

<HTML>Thalia: Jsem rád, že se v této zemi najde někdo, kdo žije a kdo žije Vánocemi.

Samozřejmě přeji příjemné prožití vánočních svátků nejen tobě, ale každému, kdo se rozhodne prožít Vánoce jako svátky klidu, míru a blízkosti rodiny.</HTML>
"Kolik vám je" je zajímavé téma. Nejprve jsem nevěděl, jak to souvisí s programování v PHP a CSS apod. A na to, že je to téma úplně mimo mísu je tu slušná diskuze, kterou by na iDnes mohli jen závidět. Ale k věci.

Mě je padesát a s počítačem jsem přišel ve styk poprvé ve svých nějakých 22 letech. Ne, že bych se o ně předtím nezajímal. Nechtěli mě k němu zkrátka pustit. Někdy v 87, 88 roce jsem si sedl poprvé před obrazovku monitoru PC a od té doby u něj (s malými přestávkami na spánek, jídlo a ostatní tělesné potřeby) nevstal.
<HTML>Viděla jsem už toho 23., že je tu nový příspěvek, ale zvědavost nedokázala překonat nechuť rolovat stránku dolů v mobilním telefonu :-). Už je fakt hodně dlouhé.

Vánoce jsem strávila mimo pc - jak jinak že - a světe div se, nejspíš nebyl výpadek, protože mailů mě čekalo mnohem míň než co přišlo za pár hodin výpadku :-).

Teď už se můžeme zvesela připravovat na nový rok, o kterém už nyní vím, že bude opravdu hodně zajímavý, zejména jeho první polovina...</HTML>
<HTML>Happy new year!

No tak je ze mě zase chlap. Myslíte, že pomůže, když budu používat jako nick své jméno? Má lepší polovička říká, že ne, že to stejně nečtou a navíc, je-li vedle napsáno moderátor...

Dobrej nick teď ne? :-)) (i když je jasný, že ta adminka je poněkud přehnaná) To by mohlo potlačit to moderátor a dát k tomu i ženské jméno, to by mohlo zabrat! A ne aby se tady z osmnáctky k nakousnutí dělat furt chlap!</HTML>
<HTML>Jo, konečně ses pochlapila...</HTML>
<HTML>Viď. Ještě mě napadlo, že použiju mužskou variantu svého jména a budu dělat, že jsem chlap.

BTW v tomhle vlákně, když jsem psala poprvní, tak jsem napsala pod svým skutečným jménem :-).</HTML>
no ja mam 25 a este stale sa ucim programovat a dekompilovat vsetko mozne. sice php pouzivam najviac aj tak sa stale vraciam aj k inym veciam ako je napr c# dede atd
Mně je 14... a půl :D

Jsem na všeobecném, osmiletém gymplu. S programováním jsem začal teprve asi před měsícem, takže zatím umím jen základy HTML a CSS...
Pro ujasnění, HTML a CSS nejsou programovací jazyky, proto se nejedná o programování ;)
Jo. Html je značkovací jazyk, takže to není programování, ale značkování. Dělají to všichni psi, kocouři a jiná zvěř.

Tady jsem nebyl ani nepamatuju. Jak se teď věnuju jiným věcem jak značkování, tak sem nezajdu a nezajdu.

Jakým? Kdo to uhodne? Nápověda:
Moje žena jede s dcerou (4,5let) šalinou a krátí si čas hádankami. Dcera se moc v tišením hlasu nezaobírá. Žena povídá: "co je to? Má to listy a není to strom." (kniha) Dcera: "keř!" - "ne" - "už vím, vrtulník...." - všeobecné veselí...
...zapomněl jsem se podepsat...

í
...zlatá ... sicilská

í
To je dobrý,tady.Na jiných webech by člověka pěkně "sjeli".

T.dimenz.7 /(51)
Tak jsem tady nebyl 15 měsíců... a mezitím všichni zestárli, jenom já ne, protože jsem byl dlouho v kómatu. Je mi 55,5 :-)
Furt 9. Jak malej Jarda: https://picasaweb.google.com/106835995197228143461/HeliAccident?authkey=Gv1sRgCKeszYO47vcd
<HTML>Když už jsem výjimečně tu, tak to tu zkusím oživit.

Tohle téma vyloženě žije! Letos celých 12 příspěvků! To je sice pěkný průměr 1 příspěvek za měsíc, ale nebylo by přeci jen hezčí 1 příspěvek za den?

Marku, já mám zakázáno zacházet s ostrými předměty, s horkými předměty a je to furt prd platný! (z pečení vánočních perníčků mám samozřejmě spálený prst)

BTW co vy a konec světa? :-) Snad si stihnu přečíst nějaké odpovědi...</HTML>
Konec světa se letoš ruší, prý nejsou peníze. Tak snad zase příště ;)
Sakra. A to jsem si na příští týden vzal dovolenou, abych si užil poslední dny. ;)
<HTML>Já jsem na dovolené pro jistotu už dloooho :-). Tak co, jak u vás probíhá konec světa? Já asi půjdu udělat konec světa na poštu, proč ještě nemám svůj balíček posílaný v rámci města... Naštěstí je to knížka pro mě, ale i tak by mohl už dneska na poště - zkouším službu Balík na poštu.</HTML>
<HTML>Zázrak, během oběda mi došla smska, že mám balíček k vyzvednutí! Až na tu frontu na poště teda... ale knížka je doma :-). Tak asi ten konec světa, minimálně na poště, dneska nebude.</HTML>
Vzhľadom na to, že od nového roka tu už nikto ani nehlesol, a je od tej doby už nejaký ten mesiac ubehnutý, tak mi to tu skoro až začalo pripadať ako keby ten ohlasovaný koniec sveta predsa len nastal, len ja som zostal posledný na planéte a prezerám si takéto mŕtve fóra... :-)
Nebojte, je jaro, postupně se budou přispěvatelé probouzet ze zimního spánku.
í
í
:)
Co jsem to jen chtěl udělat? Hlava děravá.

Těch 11 let se to na mě už nějak projevuje, když jsem zapomněl i na své narozky :)