Kolik Vám je ???

Lidi budíček. Ať se dožijeme magické hranice 1234 :)
Taková hranice je pořád ještě docela daleko :)
K tématu, jsem pořád stejně starý, jako jsem byl -- cestování časem se mi stále nedaří, takže i datum narození zůstává stejné :)
<HTML>Jsem zvědavá, zda se hranice dožijeme ještě letos :-).

Jinak já jsem asi omládla, od začátku roku jsem nespala celou noc v tahu :-) a vůůůbec nejsem unavená.</HTML>
Tak to sneseš nějaké to pivo, tak kdy? :-D

í
<HTML>Nudící se téma jsem ti smazala, ale to pivko bude asi horší. Né že bych ho nesnesla, občas si trošku večer dám, nicméně chození do hospody si budu muset ještě nějaký ten čas, lépe řečeno nějaký ten rok :-D, odpustit.</HTML>
Nějaký přírůstek? Něco se ke mě nedoneslo? Je k čemu gratulovat? :-)
í
<HTML>Tak po probdělé noci na dnešek jsem se teda už trochu unavená cítila :-D. Jojo, za chvíli ten přírůstek bude mít rok a je to učiněný ďábel :-).</HTML>
No totok! Tak to gratuluju...

í.
1234

í
Jde se slavit. Magická hranice dosažena :) Jsem ani nedoufal, že se toho dožiju. :D
<HTML>Dík. :-)

Tomíku, třeba se dožiješ i další magické hranice, 12345 :-D.</HTML>
Heh!? Při této extra aktivitě ti teda nevím :D To by mě musel leda tak někdo vzbudit z kryospánku. ;)
<HTML>Mno, trochu jsem počítala a asi by nás nevytrhla ani hyperaktivita :-D. Dobrá, zkusme menší cíl, v roce 2014 mít 2014 příspěvků. To jsou jen cca tři denně, jestli se nepletu, mozek mi teď moc neslouží.

Jinak přeji vše nej do nadcházejícího roku, ať vám vyjde vše, co si přejete.

Já si momentálně přeju, aby byl venku klid a nevzbudil se mi ten malej drak. Jenže o půlnoci tu bývá docela rušno, tak mám obavu, aby neviděl svůj první ohňostroj. Jen nevím, kdo by ho pak uspával. Tak snad to přežije ve spánku.</HTML>
Tak jo zkusíme to :)

Také přeji všem vše jen do nového roku, méně problému při tvorbě stránek a když už tak co nejlepší odpovědi na vaše problémy. A kromě toho i vše ostatní v běžném životě.
<HTML>Koukám, že nám i ten menší cíl bude dělat problém :-D.</HTML>
Teď už to bude asi 6 příspěvků deně?
:D

Stačí pustit nějakého šikovného robota. On to nacvaká během půl sekundy.

í
1248 bude taky hezké číslo příspěvku. :)

í
Nečet sem to celý a bůh žehnej tomu kdo se o to pokusí ale z těchto fakt zajímavých příspěvků mi příjde nejlepší (z těch co sem přečet) jeden od někoho kdo si nechává říkat Sojkovac.

A to mne je presne tolik, kolik mi je. Jo, a jeste je zajimavy, ze jsem se narodil presne na den mejch narozenin...
Ty jo. Měsíc a 21 dní? To jsem teda hoooodně zestárl, že jsem jaksi zapomněl popřát vše nej do nového roku.

Tak dodatečně všechno nejlepší v novém roce. :)


A ten náš plán se totálně zhroutil. V roce 2014 mít 2014 příspěvků. Jak správně počítám, jestli se dopočítám, tak za rok 2014 se napsaly úctyhodné 3 příspěvky.
Na druhou stranu se aspoň vytvořil nový rekord - nejmenší počet příspěvků za rok v tomto vlákně. :)

Chat o všem: Sojkovec. Jo toho si pamatuji. V té době to byl WZ guru. Zlatý časy, kdy tu bylo hodně živo, že jsme nestíhali odpovídat :)
<HTML>Tak to napravíme v roce 2015! :-D Bohužel toho času mám opravdu málo a bude hůř...

BTW tajně jsem doufala, že se podaří roční odmlka, ale bohužel :-).

Jj Sojkovce taky pamatuju, to jsem byla ještě "malá"...</HTML>
S těma příspěvkama neblbněte, když jich bude v r.2015 celých 2015, tak pak bude jeden příspěvek ročně? I když...

Spíš, kdy se počet příspěvků vyrovná letopočtu. :)

2017?

í
Ale tak v roce 2015 už jsme na tom s příspěvkama líp než v roce 2014 :-D. Ale i tak mi těch 2017 v roce 2017 přijde jako dost optimistické, když teď jich ještě není ani 1300. To je příspěvek denně, cca, ne? Nechce se mi brát kalkulačka.
když vás to zajmá, je mi 14 let a web dělám asi od 12 let, takže přibližne 2 roky a umím html, trochu javascript a PHP (PHP se ještě učím, javascript už moc ne :-))
Je mi nevím kolik (vlastně vím, 9), web dělám od nepaměti, takže přibližně moc a umím to trochu. Ale je toho čím dál víc a nestíhám se to učit. Takže to nikdy umět nebudu.

Tož tak.

í
Zdravím všechny vespolek, hlavně ty, které ještě nezmohla skleróza. Jenom jsem se přišel připomenout, že ještě žiju. :-)