Add Master

Nenapadlo tě někdy udělat letní víkendovej tah kdekoliv v Čechách pro několik (10, 20, 30) z nejvíce přispívajících lidí tady v diskusi na WZ?

Myslím si, že by to mohla bejt docela dobrá spářka

Zamysli se nad tím!

Petr, Hradec Králové
kdo si tu zvykl psát "Add"? vždy se psalo "Ad" s jedním d. chcete snad říct, že neumíte ani špetku latinsky? :)) apsoň ze školních let by něco (třeba právě ono "ad") MOHLO v té bedně zůstat ;)

a navíc - "ad" bych v téhle souvislosti nepoužil. spíš bych použil překrásné české slůvko "pro", se kterým bude název topicu dávat mnohem lepší smysl.
Add je "pridat" :-)
Treba chtel pridat este jednoho Mastera, ale bud
1) Mel oba dva :D
2) Jeden byl u Miry/Freyi a druhy u nej :D
To mi připomíná jednoho našeho cvičícího, který zásadně zapisuje do indexu zápočty tímto způsobem:

15.4.2004 A.D. započteno [podpis]



(pro méně vzdělané: A.D. = Anno Domini = léta Páně)
<HTML><i>Nenapadlo tě někdy udělat letní víkendovej tah kdekoliv v Čechách</i>

popravde napadlo me to uz driv, ale i kdyby to bylo tak ne v Cechach ale v Brne a nejspis bych se toho ani neucastnil :o)</HTML>
OT:Zkousim psat ze sveho mobilu Alkac 535. :)Srazu bych se klidne zucastnil,kdyby ho nekdo zorganizoval v nejakem rozumnem terminu na nejakem rozumnem miste.:)
> Srazu bych se klidne zucastnil,kdyby ho nekdo zorganizoval v nejakem rozumnem terminu na nejakem rozumnem miste.:)

Ja jen pokud by to bylo v nerozumnem terminu na nerozumnem miste :D
Rozumný termín je někdy, když budu mít čas a rozumné místo tak cca. 100 km od Ostravy ;-)
Praha : Brno
Když už wz, tak na centrále. Tj. v Brně:

čekit s.r.o.
Bratislavská 2
602 00 Brno

Aspoň se setkáme se samotným taťuldou Mírou :-)
No, to by bylo pěkné ! ! !
To by byl zážitek na celý život že?
:-)

Hele ten sraz by jsme mohli mohli udělat třeba v Chorvatsku ne?
-pekny kocky
-dobry piti (i alkoholicke......)
-spatne servery ! :-)
-podezdreli lide !

Tak co bude to Chorvacko ?
Chorvatsko je rozhodně více než 100 km od Ostravy.....
hanyZ: Vítej v klubu OneTouchů
Niki: Myslíš ten legendární One Touch Club? :-) Tam už jsem dlouho, jenom jsem přešel do vyšší kubatury (Z OT 302 na OT 535)