Astronome, Astronome...

tento thread jsem založil kvůli těm lidem, kterým vadí Náš známý Astronom, věřte, že nejste sami...

http://forum.builder.cz/read.php?150,1143729

P.S.: Fakt nechápu, proč to psal do fóra "Právo a programování"
Na to se dá říct jen jediné - ROFL!
Mám dost…
he he he, pěkné.... :D
:)
Hm jenže to s Astronomovým dotazem na forum.builder.cz už se tu řešilo pěkně dávno.
Nevím proč to znovu otevírat.
2Tom: já to ale propásla, byla jsem tehdy na dovolené (už jsem si ten thread dohledala) a tudíž tohle byla pro mě novinka ;-)
A to já jej zase chápu - dával to tam proto, že je ještě pod zákonem (a asi bude nadosmrti) - a myslel si, že když je to v "právním" - tak bude mít slevu a beztrestnost zajištěnu...
Zajímavý. Další s nickem "doktor". Že by doktor, jenž umí programovat?
Chudk Astronom.
http://www.mirc.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=251 jeste jednou, at to neprehlidne.
Jako já za to nemůžu... Bylo tam programování... Teda nechápu, proč to tam nemůže bejt, ale když to říkáte....
Astronom: uvažuješ někdy trošičku? Bylo tam Právo a Programování, to je jako by ses ptal na to, na vzorec křemičitanu sodného ve škole v hodině dějepisu. Navíc ted dotaz byl položen tak debilně (s prominutím), že si z toho nic jiného, než srandu nikdo dělat nemohl, protože to nemohl pochopit, co tím tak nějaký Astronůmek může myslet.
Džej Ár: Jako chápu to přirovnání, ale ne, proč to tam nemá co dělat. Je tam přece "programování".... Já už jsem z toho fakt jelen.
VzA: ty si fakt uplne blbej nebo co, "PRAVO ( P R Á V O ) A
vZa: ty ses asi uplne blbej, diskuse pravo A programovani se netyka primo programovani ale otazek ktere se tykaji programovani z hlediska legislativy (licence atd), NE otazek z programovani.
sorry za ten bug tam nahoře...
tak se tam mluví o právu a navíc i o "PROGRAMOVÁNÍ ( P R O G R A M O V Á N Í ) "No... ale furt to nechápu..
ne NAVÍC, spojka "a" neznamená navíc. měl byses naučit mluvit a číst než vůbec vylezeš na svět, a už vůbec bys neměl se svojí "vysokou" inteligencí lýzt na builder.cz
skaff: co?....... a... aha. Jo.. Tak už jsem to konečně pochopil... proč mi to jako nikdo neřek dřív? jako ale, to si každej může přebrat jinak...
ne, jedinej ty sis to přebral takhle :D
ROFL, žeby přecejen kapka inteligence dorazila i k astronomovi?
Džej Ár: Tak jako ale uznej, že to takhle jde taky pochopit!
myslím, že ne...
Džej Ár: Jak to? Si to 60x přečti a dáš mi za pravdu!