LCD MONITOR

Ahoj, rad bych pozadal o radu pri vyberu LCD monitoru. Nechci 19tku, 17mi staci bohate. Vybral jsem si tento monitor (http://www.agen.cz/main.php?act=showtxt&id_txt=7263&catid=119) a hned druhy den zakoupil. Nicmene asi ted tak trosku lituji. Co mi na nem vadi je to ze prilis ZARI a SVITI a to i kdyz znacne snizim kontrast a jas. Pokud to stahnu az moc, tak uz se sleva bila a slabe sediva barva, cerna a tmave modra atd... proste nelibi se mi :/. Pujdu ho vratit, doporuci mi nekdo solidni a pekny obraz s peknou odezvou (tatik si rad zahraje hry a ja hraju online fotbal a potrebuji tudiz peknou odezvu)

Cena kolem 10kk, vic ne.

Pozaduji: Pekny obraz, jasne barvy (cerna je skutecne cerna, bila je bila, cervena je cervena)
Rychlou odezvu (max 12ms)

DIKY
Ja si za 2,7k koupil 21" crt a sem nadmiru spokojen :)
>> cerna je skutecne cerna, bila je bila, cervena je cervena
Obávám se že na LCD kontrétně černá nikdy úplně černá nebude. Možná jen na těch nejdražších. Nebo už technika tak moc pokročila?
V podání barev ještě pořád CRT hrají prim.
Tom: jj. Pokročila.
Já mám taky LCD od Philipse... 17 palců úhlopříčka, jas a kontrast jdou perfektně vylepšit, pomocí tlačítek na boku. Je jasný, že vypínání je tam taky automatický. Pokud jsem ten návod pochopil dobře, tak je to model 170C5.