Nej Webzdarmí Web 2006

Tím dvojím metrem jsem nemyslel jako že by to bylo z vaší strany schválně, možná jsem to měl napsat lépe :)
Quinix: a to je jak?
uz to vidim :)
Jistě, ale to nemám na mysli - holt neni to přímka, je to oblouk, že. Myslím tu černou čárku, resp. dvě černý čárky v levym horním rohu.
Tak oprava, čárka je jenom jedna.
"nww.webzdarma.cz" zruseno?! Proc? A nebo je to docasny vypadek? Eror 404.
Z nějakého záhadného důvodu zmizela všechna data, včetně db. Teď bohužel nemám čas to řešit, musíte vydržet do večera.
Všechna data byla obnovena, záloha databáze je z pondělka, takže,pokud někdo hlasoval v průběhu týdne, jeho hlas se nezapočítal.


Nicméně by mě zajímalo, co bylo důvodem téhle ztráty dat.
Ač to my, studenti, nechceme moc slyšet, prázdniny končí a počínaje zítřkem NWW přechází na standartní režim, čili jedno kolo bude probíhat jeden týden.

Laura: Sorry, za pozdní reakci, já tam žádné čárky nevidim, můžeš poslat screen? ;)
Nechci do toho moc kecat, ale fortminor-web.wz.cz nikde nema WZ reklamu.
omlouvám se...

když jsem web přihlásil tak tam byla, ale když začlo tohle kolo, ve kterem ten web souteží tak sem udělal nějaké úpravy jeste a nahral index ve kterém chybělo include k souboru s reklamou.

ted uz je to v poradku..

doufam, ze kvuli tomu nevypadnu..
Upozornění -> rychlá oprava, takhle by to mělo fungovat :-)

nikdo nevypadava
Nazdárek, nevysvětlí mi někdo, jak můžu hlasovat? Registraci nemám a všechna práva mají být už jako vyčerpána - to je kontrola podle ip?
2Non_E: na http://nww.webzdarma.cz/prihlas.nww vidím ještě 6 hlasovacích práv. Tož se přihlas a vesele hlasuj, budem rádi :-)
a já jsem taky rád... :)
zaregistroval sem se na webzdarma . na mail mi prisla sprava ze sem zaregistrovany a ze mam zalozeny svuj web jenze jak chci nanej najet tak mi to napise chyba 404 nevim co to je.
Asi logicky proto, že na tom webu nic nemáš. A příště si založ svoje téma!
Zdá se mi to nějaký zmanipulovaný. Nechápu jak mohly v těch předchozích ročníkách vyhrát ty stránky...
2Dexter: Aha? A co se ti na vítězích nelíbí? A který jiný měly podle tebe vyhrát? Hlasovals, že kritizuješ?
Nehlasoval páč to nešlo...
Dexter: Aha. A snažil ses vůbec o to? Mezi přihlášenými tě nevidím. Tak jak konkrétně to nešlo?!
"shanoy.wz.cz" hlasi neexistujici ucet. Tak jak mame hlasovat proti neexistujicimu uctu?
tomik: normal, das hlas tomu existujicimu ne?
Nebo neexistujícímu :-D podle toho, jestli náhodou nejseš fanda webzdarmí 404ky :-)
by bylo zajimavy kdyby shanoy.wz.cz postoupil jen kvuli webzdarmi 404ce .. :))