Nej Webzdarmí Web 2006

sorry, trosku OT, ale nemohl jsem si odpustit napsat 100. reakci v tomto vlaknu... :D
Sorry za pozdní reakci, ale nešel mi net a dřív to prostě nešlo.

Když jsem ty souboje nastavoval, tak ta odména ještě jela (cca 2 týdny zpět) takže teď ji můžu jenom diskvalifikovat a nechat postoupit tests4you.
Sorry, zapomněl jsem nahodit další souboj, a nikdo mi to nepřipomene... :)
Takže od příštího týdne. (;
Připomínám, že soutěž stále probíhá. Tak hlasujte, přece tohle kolo neskončí 1:0 :-D
Sorry. Moje nemoc mi vymazala cast mozku a shodou okolnosti v te casti, kde jsem mel ulozen hlasovani dalsiho souboju ;)

Nakonec asi ne, pac uz je to 2:0 :-D
ted to vypada ze to bude 1:0 :D
Neboj. Pozdeji se pripojim. Jen uz nemam pres tyden nak cas. To vis skola a dalsi blbosti.
Já jen aby se nezapomnělo na další kolo ;-)
Nj, skleroza. :) a to sem si na to včera vzpomněl, a než dojdu k pc, tak už o tom nevim :)
Blížíme se do finále, tak šup šup, kdo můžete, hlasujte! ;-)
Já bych i hlasoval, ale nemůžu ;-)

Nicméně jsinteriery.wz.cz má mé sympatie....


Možná by bylo dobrý do příštího ročníku trochu pozměnit systém hlasování, aby se dalo hlasovat alespoň pro druhý souboj, když už v prvním má člověk osobní zájem :-)
Bohatě by stačilo tu roletku s výběrem webů, kterému dávám hlas, doplnit o možnost "Nehlasovat" - žádný hlas by se pro tento souboj nepřičetl, ale pro druhý souboj by bylo více hlasů....

No, to je jenom nápad ;-)
ja hlasuju v kazdym kole .. :)
Azrael: Teď už to řešit nebudu, ale pro příští ročník plánuju komplet NWW překopat (dá li Bůh, čas a maturitní komise) ;) :D
Jak si můžu zaregistrovat svůj veb do soutěže?
ted uz nijak... musis si pockat na dalsi rocnik pristi rok... ;)
sakra, tenhle vikend sem na hlasovani uplne zabudol... :(
a od kdy to pude?
Až příští rok. Červen, červenec...
Tak už to někdo rozsekněte...
Promin. Ted uz jaksi nemam vubec cas na to myslet. Ve skole mne porad bombarduji nejakyma projektama a ja sotva stiham.
2Tomík: proto jsem to připomínala :-) a je vidět, že to aspoň trochu pomohlo.
Hola hola, další kolo :-)

Mám takovej pocit, že soutěž nějak upadla v zapomnění...
No, to já taky. Nevim jestli má cenu dělat další kolo, když hlasují 3 lidi...
Tak ročník bych dokončila, ale spíš bych se zamyslela, zda má smysl dělat hned další ročník. Imho to nedopadne jinak. Nevím, jestli by soutěži neprospěla pauza?
Já si myslím, že pauza od prosince zhruba do června / července je dostatečná.
Spíš bych se zamyslel nad tím, proč hlasuje tak málo lidí.

IMHO je to proto, že na začátku je soutěž pro všechny přihlášené alespoň trochu zajímavá, ale jakmile zbude takto ke konci jen pár webů, tak už hlasují jen ti nejvěrnější.
Možná kdyby se vymyslel jiný systém hlasování, který by nebyl vyřazovací, ale byl založen na systému "každý s každým".
Nebo že by se u každého webu hodnotila bodovou stupnicí určitá kritéria (design, obsah, přístupnost, celkový dojem atd.).

Nějak bych k tomu každopádně pořešil otázku - aby si každý nemohl naklikat pro svůj web to nejlepší hodnocení.
IMHO ta soutěž také trochu trpí tou povinnou registrací pro hlasování, ale když si vzpomenu na první ročník :-) tak souhlasím s tím, že je to asi nutné zlo...

No ono se snadno řekne, že...

Kdyby se udělala třeba roční pauza - za cenu vytvoření nějakého promakaného systému, tak by to bylo určitě lepší.

BTW - jinak díky všem co hlasovali pro mě - ve finále jsem ještě nebyl :-)))