.htpasswd na localhoste

Mam taky problem. Vsetko mam spravne nastavene ale nefunguje mi to. Povedze ze by som chcel zasifrovat stranku cez htaccess s heslom asd. Mam to nastavene takto:

.htaccess (ulozeny v d:/localhost/test/admin/):
AuthUserFile d:/localhost/test/admin/.htpasswd
AuthName "Admin system"
AuthType Basic
require valid-user

.htpasswd (ulozeny v d:/localhost/test/):
admin:AvcFe08mn0wxc

localhost mam nastaveny na priecinok d:/localhost/

Takze myslim ze bude problem v nastaveniach apacha. Mam EasyPHP a Mam aktivovane kniznice mod_auth.c.

V com je teda problem? Vdaka za skoru odpoved.
<HTML>je jedno kde mas localhost protoze to je brano jako root takze cesta k .htpasswd musi byt takto:
AuthUserFile /test/admin/.htpasswd</HTML>
ok, zmenil som to, ale stale to nejde.... podla mna musi byt nieco v konfiguraku apache.
v konfiguráku apache najděte AllowOverride, pokud je tato direktiva nastavena na None, zkuste tam dat All...
Mám problém, všude říkaj že hesla v .htpasswd mají být v šifrovaným stavu, ale když ta napíšu"123" tak heslo je "123" tzn. že ty hesla to nerozešifrovává!
Jestli potřebuješ heslo zašifrovat, je na to spousta stránek. např:

http://www.flash.net/cgi-bin/pw.pl
www.firstpage.wz.cz

Jinak hodně podobnej problém mám taky, stačilo se podívat o pár topiců níž...
já myslím to že když si zadám heslo "123" a zašifruju ho vyleze mi z toho třeba "2BF" tak v prohlížeči jediný heslo který funguje je "2BF" ale mělo by to bejt "132"
AuthType Basic
AuthName "adresar"
AuthUserFile cesta/.htpasswd
#AuthGroupFile /dev/null
require valid-user
satisfy all

zaheslovane pres htpasswd.exe prikazem:
cmd htpasswd.exe name a pak se zepta na heslo poprve podruhe
konec.
100% funguje.
$apr1$zb2.....$PKiVGs3R.qTX2DDR.p3cr vysledne sifrovani.
To CertCV:
jakej htpasswd.exe? když to můžu udělat třeba na firstpage.wz.cz ...

To Petr:
čekni ty odkazy. Heslo zašifruješ, vložíš do .htpasswd, ale pak to samozřejmě musíš zadávat nezašifrovaný. Příklad: admin:kB8CT8Lgwja1M -tohle je pro uživatele admin heslo admin.

PS.:
<meta name="GENERATOR" content="Notepad">
Tohle sis tam dal sám? :oD :oD
To Mike:
A právě to mi nefunguje v tom tvým příkladu kdybych napsal jako heslo (v prohlížeči) admin tak by mě to oznámilo že heslo není platný a kdybych zadal kB8CT8Lgwja1M tak by mě to pustilo dál
Mili Mike napadlo te nekdy ze ten tvuj zpusob nemusi fungovat ono totiz kazda verze apacha sifruje jinak, kdybych pouzil tvuj zpusob tak dodnes to na svem serveru nikdy nesprovoznim.

Uz jsem to jednou zkousel vysledek heslo neplatne protoze po porovnani sifrovani z htpasswd.exe a z webovky byl kod uplne jiny.
Muj fungoval z webu nikoliv.