Publikování webu na WZ

Mám problém s publikací svého webu.
Stránky jsem vytvářela v programu FrontPage, vše mi fungovalo, odkazy, menu, atd... Tak jsem se je pokusila publikovat.
Nejdřív jsem je nahrávala pocoví FrontPage a vše proběhlo úspaěšně. Jenže problém nastal, když jsem se na ně chtěla na netu podívat. Naběhla mi stránka index, ale bez obrázků. Když jsem klikla na obrázek (to je odkaz na další stránky), tak se objevila chyba. Stránku prý nejde najít.
Tak jsem chtěla nahrát stránky jiným způsobem. Použila jsem Total Commander. Opět vše proběhlo úspěšně, ale když jsem se chtěla podívat na své stránky na netu, tak nastal stejný problém.
Když nahlédnu do Správce souborů na wz, tak tam ale ty stránky vidím, tak všem je problém?

Prosím poraďte mi, už nevím co s tim mam dělat...

Děkuji... :)))
Máš tam chyby, které jsou popsány na http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?16. Prostuduj si to a oprav.
Jinak - nezáleží jakým způsobem to na web nahraješ. Soubory tam jsou, ale pokud jsou chyby v kódu - v tvém případě nevhodné názvy souborů a špatná cesta - tak se i přesto nezobrazí.
Promiň, ale když to vkládáš z flopu(disketa) (což má jen 1,44 MB), tak se Ti to
tam nevejde.
Přejmenovala jsem názvy stránek, ale nepomohlo to :(
A máš na serveru nahranou složku images? Nebo zkus soubor U%20compu%20no.JPG přejmenovat, aby v něm nebyly mezery...
Jseš si jistá, že tam opravdu máš soubor NOVINKY.htm? Bylo by lepší používat v názvech jen malá písmena.
Podle kódu tam má být obrázek index_soubory/image001.gif, t.j. musí tam být adresář index_soubory a v něm obrázek image001.gif. Zkus vytvořit ten adresář a nahrát tam ten obrázek.
image001.gif má ten horní nápis:) Tipuju, že to bude v těch mezerách: U%20compu%20no.JPG
2Tommy: máš pravdu, já se nedívala, co je to za obrázek :-) Jinak s mezerama samozřejmě souhlasím (viz mnou zmiňované nevhodné názvy souborů).
Problém vyřešen... Stačilo jen změnit pořadí nahraných souborů... Ale děkuji za pomoc :)))
Asi špatně vidím, ale teď tam zase nejsou ty nápisy...:)