Mikrofon

Dobrý den , mám takový problém - mám mikrofon a chtěl bych komunikovat třeba přes Icq - jak to nastavím , aby to šlo ------ já slyším , co mi říkají ostatní , a nemohu jim odpovědět , protože mě neuslyší - na počítači můžu přes něj udělat nahrávky a funguje to , ale jak ho spojím po netu ? - prosím o odpověď ......... Děkuji
No jestli te pocitac slysi, tak bude mozna chyba v nastaveni toho daneho programu (ICQ). Nekde v nastaveni je mozne nastavit vstupni a vystupni nastaveni zvukovych zarizeni (sluchatko a mikrofon). Mozna bych se jeste podival do nastaveni hlasitosti (zaznam), zda je tam vse dobre nastaveno.
Na nastavení se nedá nic změnit - je tam akorát zakliknut záznam a to nelze změnit a v tom ICQ se to nedá změnit vůbec (nebo nevím jak) ............. zase prosím o odpověď a zase Děkuji ....
To mi dělalo taky - kdykoli zapneš program Záznam zvuku, tak se to celý přenastaví:
vlezeš si do OVLÁDÁNÍ HLASITOSTI a podeíváš se, jestli nemáš náhodou u mikrofonu zaškrtnuto "ztlumit" - jestli jo, tak odškrteš. Jestli tam mikrofon vůbec eni, nebo ti to nepomůže, tak se podívej do Možnosti > Vlastnosti přepni si na Záznam a zaškrtni si Mikrofon a Vstup vnějšího zdroje - dej OK a nstav hlasitost na maximum a už by to mělo v ICQ chodit!
No , ale u kterýho mám nastavit hlasitost ? - mám tam : Realtek HD Audio rear output , Realtek HD Audio rear input , Realtek HD Front Green Jack , Realtek HD Front Pink Jack ---- který ?
ci takhle se podivat na barvu konektoru v kterym je ten mikrofon pripojenej?

btw, je to Pink Jack, bud front, jestli mas mikrofon pripojenej vpredu na case, nebo Rear, jestli ho mas vzadu pripojenej do MB
Nastav hlasitost na max u všech zařízení, když to nebude chodit, tak je chyba jinde, když to bude chodit, tak můžeš postupně ztišovat ostatní zařízení, až zjistíš, který ten mikrák je, ne? ;-)