Jak mohu zvýšit návštěvnost na stránkách?

Můžete mi poradit,jak mohu zvýšit návštěvnost na stránkách?Chodí mi tam málo lidí. V čem je chyba? Předem moc díky.
1. Kvalitní obsah (nejlépe unikátní)
2. Slušná grafika
3. SEO http://www.jakpsatweb.cz/katalog/seo.html
S tím, že důležitost podmínek, které zbi uvedl, je asi následující:
1. 94 %
2. 2 %
3. 2 %
(zbytek jsou ostatní faktory)

;)
Díky moooc :o)
Myslíš kočky nebo ohaře?

1/ Na tom webu o kočkách máš v title "Chovatelská stanice Mary Kay", kdyby to obsahovalo i frázi "Britská kočka", tak by to indexovalo víc vyhledávačů.
2/ Taky si do hlavičky stránek dej tag, co obsahuje "keywords", to mají vyhledávače také rády.
3/ Menu bych nedělal obrázkama, ale dal bych tam textové odkazy, to také vyhledávače ocení.
4/ V kódu Ti také chybí tag <h1>, což je hlavní nadpis a ten vyhledávače také berou.
5/ Zaregistruj si stránky (pokud to ještě nemáš) na Google, Seznamu, Atlasu, Jyxo a Centru. Víc není potřeba.
6/ Dej o sobě vědět na webech s podobnou tématikou.

Shrnutí:
Prostuduj si něco o SEO, sémantice webu a tím pádem o struktuře HTML. K tomu Ti doporučuju třeba http://jakpsatweb.cz, kde je také slušné fórum ohledně tvorby webů.
Registruj ve vyhledávačích (Pokud má někdo o téma zájem, přichází právě z těchto vyhledávacích webů).

PS: Na takto specializované weby zase tolik návštevníků nechodí. A 10 za den je v pohodě.

PS2: Víš, že za "VSTUPNÍ STRÁNKU", tak jak ji máš, Tě může Webzdarma penalizovat reklamou nahoře na každé stránce? Přečti si pravidla pro zobrazování reklamy. Jsou poměrně nová.
Nevim, ale mas to tam nejake vyheadovane ;) Vidim tam 3 HEADy. Vyhledavace vetsinou berou jen ten prvni. Takze vsechny heady co tam mas dej do jednoho mista a to hned u prvniho.

Jinak souhlasim s bodem 4) s nadpisy <h1>. Ja je na sve strance fyzicky nemam, ale udelal jsem fintu, ze ve zdrojaku <h1> je videt, ale ne uz na strance. Timto zpusobem jsem se dostal na prvni mista v seznamu.cz.
Vždyť tam máš 100 návštěv za týden.
Vzhledem k tomu, že se asi moc lidí nezajímá o jedno konkrétní plemeno koček, se mi to zdá dost.
Pokud něco připíšeš, aby se měly vyhledávače čeho chytit, asi to pomůže. Pozor na odkazy, aby vedly dál. Já je jednou udělal z titulní stránky javaskriptem a pak jsem se jen divil, že vyhledávače dál nešly a indexovaly jen tu titulní.
Jinak nechávej adresu stránky v diskusích. A pokud možno v diskusích o kočkách, z programátorských diskusí možná někdo přijde, ale nebude to asi to co čekáš. Na druhou stranu si tím říkáš o hromadu spamu do pošty a návštěvní knihy.
A zkus, aby jiní dávali na své stránky odkazy na tvou. To přitáhne jak lidi, tak vyhledávače.