Pomoc WinXP nový HDD

Tak kdyby náhodou někdo poradil:

Měl jsem PC, fungovalo. Vzal jsem si disk. Přišel zpět, pustil, všchno ok. Pak sem si vzpoměl na onen disk, tak sem ho vrátil zpátky, tak jak tam byl a hle, dostanu se jen na tu obrazovku s jezdícím modrým proužkem a logem Windows, toť vše.

Pustim-li počítač v safe-módu, šlape všechno Ok, i ten disk, co sem tam zpět přimontoval.

Viz stejný problém, jak tento chlapec: http://www.ozzu.com/ftopic69286.html

Nějaké řešení?

díkes
precetl sem to forum cos poslal.. je to jasna chyba windows.. rekni.. mas Service Pack 1/2?
jeste tam myslim taky nezkouseli dat disk na secondary master.. ale to bude asi beze zmeny..
taky by me zajimalo jaka je to znacka, jestli se nahodou ty dva disky neshodujou, pripadne jestli nema ta firma problemy s m$ :) ..a taky bude za hodku pulnoc a ja tu mozna kecam sracky a mam halucinace pri horecce .. :/ gn
<HTML>Zasadni problem s disky resi SP1 v SP2 uz imho zadne zmeny nebyli.
Tento problem se obdobne stava i me...
Mam 4xSATA II na prvnim radici, 2x PATA na druhem a 1x SATA na tretim radici.
Kdyz permanentne vytezuji disk na 3tim radici vzdy mi po par hodinach z windows zmizi a musim restartovat.

To co pises ty vypada jako bud spatne nastaveni jumperu, nebo nekorektni zavedeni v biosu..

najed do biosu at si nacte a seradi disky, pak uloz nastaveni a melo by to jet</HTML>
No já tu mam 3 pevňouchy, jeden Seagate, ten je v poho.

Pak dva WD, na jednom jsou widle, ok. Ten druhej je skladiště a to je ten problémový.

Dále, mám SP2. Problém sem pro dnes vyřešil filištýnsky jak to je popsáno v té zmiňované diskuzi a to tak, že sem ten problémový disk zakázal a pak po nabootování povolili a voila!

Jinak v biosu sem to zkoušel, ale pro mě je to jako pro němce bohmishe Dorf.

Nebyl by jednoduchý manuálek, jak je tedy "načást a seřadit"?
btw. nemam jumper, leda bych si zahrál na McGyvera a omotal to ponožkou
Mozna najdes nejaky na desce, vetsinou se davali na desku tak, ze napr jednou nozkou koukali.. Na desce s P MMX jich mam hned nekolik (lepereceno na kazde starsidesce jich mam vic nez dost), takze muzes zkusit projit mistni skladky, ono se toho najde vic :D