crack na winxp

aktualizoval som windows kedze ho nemam legalny, ma tam teraz otravuje take blbe okienko s hlasenim bla, bla, bla - ksel by som vediet ci niekto neviete o cracku aby som mohol v pohode aktualizovat, resp. aby ma to neotrvovalo. diki
Podobné téma tu bylo nedávno a pochybuju, že se zde dojde k jinému závěru...
http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=4&i=44581&t=44570
"bla, bla, bla" - tos toho rekl .. kup si orig a aktualizece budes mit, nebo tu aktualizaci smaz a ono te to otravovat nebude ale dalsi aktualizace uz mit asi nebudes..
>> ci niekto neviete o cracku aby som mohol v pohode aktualizovat

ano, vime (ale nejak sem si nevsim ze je tohle warez forum, takze nereknu kde stahnout)

Lidi, kdyz si neumite vhodne aktualizovat wokna, tak to nedelejte
staci nepouzivat Expresni instalace, a koukat co to vlastne instaluje
Kdyz chces pouzivat komercni software, zaplat za nej. Licence Windows XP Home stoji dva az dva a pul tisice. Pokud na to nemas, muzes pouzivat free software, ktery te nebude "obtezovat" hlasenim, ze je nainstalovany nelegalne. Ach jo.
Ja teda nevim cim to je, ale uz po dobu dvou instalaci (jednou sem zkousel nelegalni nejakou osekanou verzi, tedy dohromady 3x) a nefungujou mi aktualizace.. vytuhne to na 0% stahovani a pak vytuhne celej komp, takze at mam nebo nemam legalni, proste to vytuhne:

donny: a neni to nahodou OEMka? Ja nevim, ale jelikoz budeme prakticky vsechny kompy upgradovat (resp. bude havni novej, ja si vezmu tedkon hlavni) tak kupovat 2*winXP prof krabicovy by vyslo na kolik? 5.5 stoji OEM profiku ze? A krabicovka asi 7? tzn na 14k.. To uz radsi pouziju windows.. Jinak, na winVista prechazet nebudu, spis budu prechazet na linux(+KDE+Xgl)..
viz http://vista.zive.cz/?q=jak-je-to-tedy-s-licencemi-ve-viste ..
jo hosi uz mi to funguje tak ako ma... asi som si pomylil forum ked sa vas tuto pytal na taketo veci... len mi teraz nekecajte ze frcite seci na leg. windovsoch... ja mam dva kompy a na jednom mam tento nelegal a na druhom legal... a ten je uz taky dost stary kus, tak nejsem blby aby som kupoval legal windows..... jaj jaj...
Ano, máš pravdu, udělal jsi chybu když ses tu na to ptal. Už jsem to tu říkal ve druhém threadu se stejným tématem - když už jsi tak neuvěřitelně hloupý, že si to nedokážeš najít na internetu sám (pomocí google třeba), tak si buď kupuj legální SW (který si podobné problémy nezpůsobí) a nebo dej PC do bazaru.
Už je na čase, aby moderator toto vlákno smazal.
tiez si myslim, lebo urciti ludia su tu riadne stupit!
Aspoň že jsi sebekritický a dokážeš uznat chybu.
presne tak, co sa zial o tebe povedat neda...
Jsem ani nevěděl že se známe. Nebo jak víš, že nedokážu uznat chybu? To se snad pozná, jen když člověk nějakou udělá a příjde se mu na to, ne?

Jinak to že jsi sebekritický jsem pochopitelně myslel jako reakci na tvou hlášku o zde se nacházejících 'stupit' lidech. Ať už to slovo znamená cokoliv.
mám vyřešeno ale nebudu návod veřejně šířit
návod je jednoduchý:))