Kolik místa mi ještě zbývá na webu...

Nevíte náhodou někdo kde zjistím kolik místa mi ještě zbývá na webu? Kvotu mám 150MB, ale nikde se nedočtu kolik jsem už vyčerpal...díky za Vaše info
<HTML>Dočteš se to v logu FTP.</HTML>
Díky...
Taky by mě zajímalo, kolik místa mi zbývá na webu. Připojení přes commander, které jsem používala nefunguje a a web ftp, který tu máte to nezobrazuje. Díky za rady
Hej nic proti, ale tydle dotazy prostě nechápu...

if máš svý stránky snad taky doma na disku, ne?
{
Tak se podívej kolik ti zabírají doma (je to to menší číslo) no a stejně ti zabírají aj na webu. To pak odečteš od maximální kapacity svého účtu. Pokud tam teda nemáš nějakej složitej file-upload, což ale v tvým případě dost pochybuju.
}
else
pritnf ("To su tady jedinej, kdo si vede zálohy svýho webu?");

[down]
<HTML>>>Připojení přes commander, které jsem používala nefunguje
Proč? Co to hlásí? Máš jako hostitele vyplněno belinka.xf.cz?</HTML>
Mike:
function Tom_Taky_Zalohuje() {
echo '<span style="color: red">Nejsi jedinej, jsme jenom dva.</span>';
}
:)

Kája: v prosinci se vypínaly poslední funkční "staré způsoby" připojení k FTP. Tudíž si musíš změnit hodnotu hostitele na belinka.xf.cz. Neboj, funguje to, já to tak taky provozuju a běží to bez jediného problému
Díky, opravdu to funguje, super!
Ale myslím, že by nebyl od věci nějakej nástroj na zjištění, kolik je na webu místa. Ne všem se chce pročítat log ftp... A přitom myslim, že by se dalo třeba i v php jednoduše naskriptovat něco na zjištění Quotas... Neumíte to někdo / nevíte kde to hledat na netu? Pokusil jsem se to vygůglit, ale bez úspěchu...
R.U.R: rekurzivní procházení adresářů, filesize() a základní matematické operace jako +, -, * a /
Toe na @!#$, zkoušim to splodit pomocí php ftp funkcí. Pokud to udělám, tak to nalinkuju, třeba to bude uznáno užitečným.
Je to celkem jednoduchý. Vyber si jednu ze tří metod rekurze potom jde jenom o sčítání hodnot souborů z filesize(). Pokud chceš pomoct, tak mi napiš ;)
R.U.R: tak já už to mám :)
Jestli chceš viidět, jak to funguje, tak to je na adrese http://manual.wz.cz/download/filesystem.php .
Pokud budeš chtít source, tak si napiš na mejl.
Tak tady jsem já:
http://rur.kx.cz/quotas.html
Přijde mi to takhle výrazně přímočařejší.
A užitečnější. Ty totiž nezjistíš, kolik místa ti zbývá, ale pouze kolik máš obsazeno.
RUR:
a co tohle:

226 Quotas: using 284.00 of 153600 KB (0.18% used)

Server: jk.unas.cz
Prostor: 0 kB
Obsazeno: 0 kB (0%)
Volno: 0 kB (100%)
ok, mmt, udělám úpravičku
A teď?
Server: jk.unas.cz
Prostor: 0 kB
Obsazeno: 0 kB (0%)
Volno: 0 kB (100%)
Jo, koukám ... úpravičky :)
Já jsem to taky psal tak, abych zjistil obsazení filesystému. Pokud chceš obsazení, tak jednoduše odečteš obsazení od kvóty, ne? A na rozdíl od toho tvého skriptu se to dá použít i do dalších skriptů...
BTW: Ta hláška "Pokud se po kliknutí na Zobrazit do 30 sekund nic nezobrazí, zkuste stránku obnovit (F5)." je fakt dobrá. No a ta fce() vypadá taky celkem zbytečně složitě...
Tak snad už.
Fce mez() a mezC()? Jo, ty jsem totiž okopíroval z jinýho webu, už je takhle kopíruju sem a tam pár let...
Mě spíš než pro použití do jinejch skriptů šlo o to, mít možnost jednoduše zjistit stav zaplnění prostoru na webu. Samozřejmě uznávám, že oboje má své výhody. Ale jsou třeba hostingy, který maj společnej prostor pro soubory i třeba db nebo mailbox, tam by ten tvůj postup nešel použít (můj ano, pokud by ftp házelo Quotas).
a není problém posílat to heslo v hlavičce?
server=jk.unas.cz&pass=*

http://rur.kx.cz/quotas.php5

POST /quotas.php5 HTTP/1.1
Host: rur.kx.cz
User-Agent: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; cs; rv:1.8.1.1) Gecko/20061204 Firefox/2.0.0.1
Accept: text/xml,application/xml,application/xhtml+xml,text/html;q=0.9,text/plain;q=0.8,image/png,*/*;q=0.5
Accept-Language: cs,en-us;q=0.7,en;q=0.3
Accept-Encoding: gzip,deflate
Accept-Charset: windows-1250,utf-8;q=0.7,*;q=0.7
Keep-Alive: 300
Connection: keep-alive
Referer: http://rur.kx.cz/quotas.html
Cookie: __utma=49430437.1923656833.1168546566.1168546566.1168546566.1; __utmb=49430437; __utmc=49430437; __utmz=49430437.1168546566.1.1.utmccn=(direct)|utmcsr=(direct)|utmcmd=(none)
Content-Type: application/x-www-form-urlencoded
Content-Length: 30
server=jk.unas.cz&pass=
*
HTTP/1.x 200 OK
Date: Thu, 11 Jan 2007 20:34:49 GMT
Server: Apache/2.0.54 (Debian GNU/Linux) PHP/4.4.4-3 mod_ssl/2.0.54 OpenSSL/0.9.7e mod_perl/1.999.21 Perl/v5.8.4
X-Powered-By: PHP/5.1.6-1~bpo.1
Content-Type: text/html
Cache-Control: max-age=1
Expires: Thu, 11 Jan 2007 20:34:50 GMT
Transfer-Encoding: chunked
----------------------------------------------------------
:-) už je to lepší
Server: jk.unas.cz
Prostor: 153 600 kB
Obsazeno: 284 kB (0,18%)
Volno: 153 316 kB (99,82%)