"Pořádný" web

Ahoj,
před chvílí mi jeden kamarád poslal jeho budoucí web s tím, abych mu do toho připsal jednoduché diskuzní fórum. To by ani tak problém nebyl, ale ten jeho web ano. Tenhle by mohl sloužit jako ukázkový příklad toho, jak web nemá vypadat protože je v něm všechno, na co si jenom vzpomenete:
- jezdících textů až hrůza
- patkový font
- zrůdné obrázky na pozadí
- asi 5 rámů
- X-megové obrázky v BMP
- odkazy stylem "c://můjweb/Index.HTML"
- zvuk na pozadí (ještě že se ten MID díky těm odkazům nepřehrál :)
a kvanta dalších.

Mohl by jste mě někdo odkázat na nějakou stránku, kde je POŘÁDNĚ popsané proč by na webu všechny tyhle věc být neměly, protože já už vážně nevím jak ho od toho odrazit!
Předem dík za každý link.
Pokud ho chceš nechat podívat na odstrašujíc příklady, zkus weby mé / ale bezpatkový font je vetšinou humus ;o) / . Jediný link co mě napadl asi znát budeš, ale pokud ne zde je: http://firstpage.profitux.cz/ tož asi tak a salute.
Tom (manual.wz.cz)
Co tim chtela Karkulka vlkovi sdelit, ze ma velke zuby?
(to je tak zhruba podobne tvemu tematu :) )

- Odkaz?
- Zkus mu nejak rozumne vysvetlit, ze html stranka je dokument a jako takovy by mel mit nalezitosti jako kniha:
nazev, obsah (menu), nadpis, text
- jezdici texty, zalezi na formatovani. Totez obrazky. V urcitych situacich se to da prehlizet...
- ramy, tak to pozor. Znam lidi, co tuhle technologii odsuzuji, ale je to jedna z nejvymakanejsich veci html vubec. Vetsinou se zobrazuje vsude dobre a dobre se v tom dela treba napoveda, chat, reklama, ... Cili opet zalezi na pouziti.
» Tom:

to je jednoduché. řekni mu:
"nech si poradit, nebo nebude fórum" ;-)

nebo mu řekni, že může dopadnout jako já: http://djchemo.wz.cz/www/valid.htm
» Upozonění! : neklikat na ten odkaz, pokud nemáte blokované pop-upy a hodně silný brýle :-D

teď ale vážně :) těch argumentů i sám vymyslíš dostatek, ne?

» velký obrázky: "ne každý má rychlý net. a i ti co mají, můžou mít FUP"
» odkazy: "nebudou fungovat. viz firstpage nebo jakpsatweb"
» hudba: "ruší, spousta lidí má puštěný winamp"
» rámy: "nepraktické pro osobní web. mají využití třeba u chatu, nebo v autohits systémech"
» patkové písmo: "ať si definuje Georgiu nebo Palatino, to jsou pěkná patková písma" :)
» jezdící text: "špatně se čte, nemá 100% podporu v prohlížečích"
» zrůdné obrázk... + jedzící text + hubda + ...: "vygoogli si tak 5 až 10 ´kchůl´blogííísků nějakejch strašně trendy 12ti letejch skejťaček, a přirovnávej. proti tomuto se argumentovat nedá." ;-)
Téda, Mike, ty nemáš vůbec blbý nápady! Myslím že to použiju :)
Jenom se bojím toho, že tím "nech si poradit" by v tomhle případě muselo být DELETE a všechno znovu ... ale což, moje dílo to (naštěstí) není.

Btw, ten link je vážně dost dobrej; oči mě bolí ještě teď ;)