Počítadlo prístupov - dávate ho na každú stránku alebo len na prvú

Ahoj,
som začiatočník vo vytváraní www - avsak zaujima ma, ako postupujete pri vkladaní počítadla prístupov - dávate ho len na prvú main stránku, alebo si dávate rátat aj prístupy na všetky podstránky.

Ja mam nastavene počítanie v toplist.cz a len na prvej stránke a bez zobrazenia počítadla (čiste pre moju informaciu), čo mi pripadá rozumnejšie.

Známy mi ale tvrdil, že toto číslo odráža obľúbenosť tvojho webu a preto je tam potreba dať aj číslo a nech to zarátava aj všetky podstránky.
Čo vy na to?
Na první stránku dej viditelný počítadlo a na ostatní podstránky neviditelnou tečku (prostě taky počítadlo akorát nemá grafickej výstup)

počítat jenom první stránku je nepřesný, když ti někdo poleze na web třeba z vyhledávače což bude často jinam než na index tak se ti to nezapočítá, takže to dej na všechny...
Já mám "počítadlo" na všech stránkách, ale vzhledem k tomu, že nechci návštěvníkům nutit statistiku, tak je skryté. Podle mě absolutně nejlepší řešení.
Pokud chces mit prehled, tak je lepsi na vsechny stranky. Pocitadlo je urceno predevsim pro autora stranek a pro par koukalu. Ostatni to nezajima. Takze pokud neni nutne, tak je lepsi skryte pocitadlo.