need for speed 2

Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli někdo nevíte, jak rozběhnout tyto starší needy na ix péčkách. Mam doma kompa s win98 a tam to funguje.
Tady mi to pořád hlásí chybu:

INSUFFICIENT MEMORY TO CONTINUE FILE win\initmem.c LINE 242

Zkoušel jsem všechny možné typy instalace, ale ono to pořád nejde.

Kdo ví, jak to rozběhám?
dosbox nebo nějakou podobnou zrůdnost jsi zkoušel?
Nebo jeste rezim kompatibility, ale ten asi nepomuze. Takze zkusit DosBox, pripadne virtualku s win98.
A kde sezenu ten DosBox?
6@M3$!$: "A kde sezenu ten DosBox?"
Zkus se zeptat strejdy Gůgla ;)
Jo, už mám ten dos Box. A jak se s tim pracuje?
Kdyz uz jsis to stahnul, tak ses moh mrknou i na manual, ne?
Copak mame vedet, jak ten program pracuje? Sice jsme ti nabidli tip, ale to neznamena, ze to pouzivame.
Je tam nejakej read me, kterymu vubec nerozumim. A kdybych to nekde nasel, jak se s tim pracuje, asi bych to sem nepsal ne? Tak kdo mi teda poradí?
Tahle diskuze mi něco připomíná ...
... aha, už vím: http://lamer.cz/quotes/show/1
Jéé, nfs 2 nemám, kde je můžu sehnat? Nechceš vystavit image? Já bych ti za odměnu sepsal podrobný návod, jak to rozchodit v XP...
(až po karbon mám všechny, ale NFS 2 néé, tak by se mi hodil)
MzM: http://rapidshare.com/files/30123600/nfs2__www.cda.pl_.rar
Pokud by jsi chtěl, někde možná vyhrabu i originální jedničku ;)
Tak spatna zprava a spatna zprava. Pres DosBox to nepujde. NFS2 vyzaduje aspon Win95. A rezim kompatibility taky nejde. Dostal se do menu, ale na startovni poli se zasekl.
Takze jedina moznost je pouzit virtualni komp (vmware, virtualbox, qemu, apod) a nainstalovat na nej win98.
Ale ja to spoustim normalne na 98 ckach. tam to funguje upe normalne. A jeste pred tim, nez jsem zformatoval komp, ve kterym byl xp, tak to slo i na ix peckach, ale potom uz ne. Proto mi je divny, ze to nejde.
z rapidshare tady stahovat nemůžu, nějaký jiný zdroj? Zkusím google...
K NFS2.
Nepoužívá to třeba zastaralé 3Dglide? Nedávno jsem takhle rozcházel Diabolo II. Stáhnul jsem 3Dglide wrapper a jelo to v poho...