Kde je to lepší? IC.cz nebo webzdarma.cz

Jen bych chtěl vědět kde je to lepší nebo tak nějak.
Neco je zde http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=1&i=28939&t=28939

Je to sice uz starsiho data, ale podle reakci nekterych to zrejme porad plati.
Nemam u nich ucet, takze nemuzu subjektivne ohodnotit.
ok díky!
u IC jsem si zaregistroval zkušební účet, takže pár věcí posoudit mohu, ale vůbec ho nepoužívám, takže nevím...

+WZ: možnost zvolit si mezi lištou a bannerem, možnost mít banner kdekoli
+WZ: přátelská atmosféra na fóru :) phorum.ic.cz je takový moc velký, prostě mega :)

-WZ: pouze 50mb, s lištou 150:

+IC: 250mb

-IC: minimální podpora mod_rewrite (nebo nějaké pa-nastavení serveru) (nejdou vytvářet subdomény, nefungovali mi cool uris)
-/+ ? IC na fóru maj moderátoři snad povinnost mít jako avatara smajla či co ;-)

bohužel věci jako rychlost databáze, četnost výpadků nemohu porovnat, ale stačí si projít fórum wz, fórum ic a porovnat... z mého hlediska ale jednoznačně webzdarma :)
Ma ucet u obou sluzeb .... (teda u ic jsem mel 3 tydny, pak jim 'zhorelo' jedno diskove pole a bylo to v haji .... cast dat se jim sice podarilo vratit ale asi za 2 mesice! ... (stejne jsem mel vsechno jeste doma na localu zalohovane , ale i tak ... )) ...
Zadny obsah uz nemam ani na jedno uctu, svoje stranky mam jinde .... (tady chodím jenom na forum ;) )

+IC : pouzivaji net2ftp
-WZ : webove ftp rozhrani má málo funkcí, jedna základní (stažení souboru) chybí

+WZ : pratelske forum

+IC :jednoduceh nastaveni CRONu
? WZ: nastaveni CRONu jsem nenasel :(

IC i WZ: mor_rewrite, .htaccess ? na IC urcite ne, na WZ jsem nenasel ....
cron na wz neni
jak chces na wz najit nastaveni .htaccess? prece .htaccess si napisu na svym pc a na wz jenom nahraju. a mod_rewrite tady je
okok , tim 'nastavenim' jsem myslel jestli je to povolene .. .... nikde jsem totiz zpravu ze je povoleny nevidel a sam jsem to nezkousel .....
Jednoznačne webzdarma.cz
IMHO bavit se o tomhle na diskuzi wz je trochu zcestný, páč každej si většinou chválí to svoje:) (takováhle diskuze by měla bejt spíš na nějakým neutrálním webu...)

Ale jinak co se týče mě tak jednoznačně WZ;)
- wz moc v zahranici (slovensko) neslape
Jak jsem psal na tom výše zmíněném fóru - oboje je dobrý, záleží na tom, na co to člověk chce. Mam oboje a používám jedno nebo druhý podle aktuálních požadavků. Třeba když chci používat rozsáhleji funkci mail() nebo na PHP5 závislé věci, dám to na IC. O výhodách WZ se tu dočteš na každym rohu a taky v tom fóru co je linkovaný výše.
nejlepší je Ferda.
Jojo M z M, každý snad má ho rád :o))