Po dlouhé době opět o IRC

Nazdar..

Už pár let jsme na IRC ta samá 'parta' (promiňte za to označení).
Co si teď vybavím tak:
Já (OndraSter ;-) )
lacop
Nípal
skaff
xixao
obcas se objeví i cvachta (ale rychle zapadne)
kdysi sem chodil jeste i just-paja ale ten tam taky dlouho nebyl..

+ L (Místní správce serveru.. TheLbot ;-) )
+ HiFi_ (High Fidelity - bot, skaff s nim zacal, xixao mu zajistil misto a my ho vyuzivame)

A kde že to vlastně jsme?
Server: irc.quakenet.org/6667
Kanál: #webzdarma
Kdo je vítán: kdokoliv :o)

Návody určitě vygooglite, kdo používá Operu tak ta to taky umí (viz google ;-) )

Přijďte se podívat, už je to pořád stejný (já napíšu spoustu řádek a pak někdo řekne dvě a pořád dokola).
:-/

Objevil se tam DeXXter, na pár minutek i Quinix (ale toho jsem nezastihl) a dokonce tam i pár dní pobyl Richard (!).

Ale teď zase nic, už to tam je opravdu nudné, chtělo by to oživení, třeba někoho opačného pohlaví, než jsme my, co tam pořád jsme a co jsme nuceni číst OndraSterovy bláboly (:-P).
>> třeba někoho opačného pohlaví
to mi pripomina, jak jsem se marne snazili nalakat je (hlavne Freyu) na pokec na mirrduv dc hub. no nakonec tam prisla jedna jedina a to Freza
<HTML>Tak jsem tam, napsala jsem pár řádků, ale nikdo nereaguje. Asi se zase brzo vytratím.... :-)</HTML>
Já tam byl, ale nikdo nereagoval...
Jestli to nebude tím, že tam chodíte každej jindy ... ;)
<HTML>No já tam náhodou byla včera večer, dnes celý den, ale teď večer teda ne. Přeci jen fotbal a pívo měli větší prioritu.... tak snad zítra :-D</HTML>
Vcera vecer jsi o nic neprisla. OndraSter si tam mluvil sam se sebou a obcas jsem mu skocil do reci :) Jinak nic zajimavyho.
<HTML>je to uzasne, podte vsetci</HTML>
<HTML>Tak tak, je tam <i>naše</i> stará parta a když opravdu chytnete zajímavý čas, můžete se i dobře pobavit ;)

Je jasné, že ne vždy je posvícení. Někdy tam skutečně OndraSter praktikuje monology, ale kde jinde se dozvíte, že zkazil dvě myši, postavil počítač do lepenkové krabice apod?

Tady na fóru se řeší většinou věci s provozem, ale ne zážitky "co den dal". Vítáme každého, kdo si bude chtít popovídat a občas se i zasmát ;)</HTML>
Tož hej kočky kde ste?! Jako bez vás je tam nuda! Holky přijďte... :-)) A kerá nevíte jak, tak napište, vyškolíme naučíme :-) A to vše zdarma!
A na me se zapomnelo!
DrHadr: Promin, zrovna si tam v tu chvili nebyl.. :D
Návod pro holky, které mají dlouhé nalakované nehtíčky a googlováním by si je mohli zlámat:

http://www.animeshinden.cz/2007/08/02/jak-na-irc-webova-brana/
<HTML>Hele, <strong>Lama</strong>, nechceš se taky někdy ukázat? Sranda tam opravdu je, zejména když se začnou řešit Nípalovy matematické úlohy nebo se dostavím já o půlnoci po vydatné návštěvě hospodského zařízení :-))</HTML>
Thalia: raději ne. Odpor k matematice a alkoholu to vylučuje! Ten odpor k alkoholu není až tak nepřekonatelný :-)
<HTML>Lama: a k čemu nemáš odpor? O tom se tam taky jistě bavíme :-D

2all: to se vážně nenajde jiná ženská, která by se tam ukázala? A nemyslím tím převlečené součané uživatele, ty poznám na první pohled.</HTML>
Například k sexu nemám odpor... Ale jet někam bavit se o sexu je zbytečné - to se musí praktikovat :-) A k tomu mi stačí teplo domova. Nejsem "schůzkový" typ.
<HTML>To jsem si mohla myslet, že dojde i na sex :-) ale tomu se já raději vyhýbám, přeci jen ten věkový rozdíl - oni náctiletí a já mnohocetiletá :-D</HTML>
Tak to je divné. Několikrát jsi tady tvrdila, že je ti už 18 (pravda - nenapsala jsi kolikrát). A já jako "sátiletý" bych tam nezapadl určitě :-D
<HTML>Ano, napsala jsem, že v 18ti jsem to přestala počítat ;-) Jinak já tam nezapadám nejen věkem, ale i zcela jinými zájmy :-D</HTML>
No hurá, zas to někdo vytáh, ale nikdo se nepřipojí.

Rušno tam bývá tak kolem osmý, devátý večer/kolem půlnoci.

Momentálně je Nípal na týden pryč, takže 1/3 zábavy je pryč :(.
<HTML>A je zase zpátky ;)</HTML>
<HTML>Hele Freeze, proč nechodíš na irc? :-) To platí i pro ostatní, co chodí na fórum, ale na kanále je nevidět :-)</HTML>
To jsi vyhrabala pěknýho kostlivce :-)

Na IRC nechodím, protože tak člověk ztratí mnohem více času, než když si 1x nebo třeba i vícekrát projde diskuzní fórum. IRC se hodí, pokud chceš "zabít čas", ale pro zaměstnané lidi to není to pravé.

Na IRC mi také vadí, že ty debaty se nedají vyhledat Googlem, takže i když se tam něco vyřeší, nezůstane o tom trvalý záznam.

Totéž platí o ICQ: Mám, ale z podobných důvodů nepoužívám.