Free Grafika

Né, neptám se na free po*no :D. Potřebuju nějáký věci na web... textury, pozadí, brusche, fotky a podobně... Takže jestli máte nějakej tip sem s ním, ale jen ty co stojí zato. Díky
Že se ptáš pár hodin poté co jsem já náhodou narazil na jeden docela supr web.

Adresa je http://www.sxc.hu/

Nabízí jen fotky, případně textury. Ale pro dekoraci webu bohatě stači.
Je potřeba se zaregistrovat. Ten je zdarma. A dodržovat znění licence. Některé fotky jsou volné, některé zase se souhlasem autora.
Stock.xchange - http://www.sxc.hu/ - znám, databáze fotek dost obsáhlá - jen pozor na některé licenční podmínky u jednotlivých fotek. - mimochodem placena sekce obsahuje fakt nektere super fotky a textury (nikdy jsem v placene sekci nebyl - jen volne jsou k dispozici nahledy z placene sekce :D)

Urcite exstují i nějaké jiné alternativy, ale nikdy jsem takové služby nevyužíval, tak jsem nikdy ani nehledal - uz o stock.xchanche mi rikal znamý ..
Díky, stránka je super. Ještě úplně konkrétní dotaz: hledám texturu co imituje "válečkování" (dělalo se to dřív... natřela se zeď barvou a pak se spešl válečkem se vzorem natřela ještě jednou...) stejnak asi netušíte co potřebuju.. natož kde to nejít :D
Zrejme chapu co tim myslis (imho to je skoro ve vsech panelacich (prevazne starsich) na zdech), ale netusim jak se to jmenuje, tim spis netusim pod cim to hledat v anglictine .. (a slovníky "válečkování" neznají :/)
V šestnácti by člověk mohl umět i česky, ne? Např. stránka BIO - to je počteníčko pro fajnšmekry :-))
Hmm, to nejni můj web, dělal jsem ho kamarádovi, asi před rokem a texty si psal sám... Jenže mám uloženej login v prohlížeči a tak posílám příspěvky přes něj... Imho on na to má papíry. :D (dislexie nebo tak), tím ho samozřejmě neomlouvám... sám mám s češtinou problémy :(
<HTML>Co se týče válečků, ty vzory jsou různé. Doma máme asi šest různých válečků (nepočítám různé kotouče na ozdobně vlněné okrajové čáry apod.). Většinou to bývají nějaké květinové ornamenty (zakroucené čáry s lístky). Asi by nebyl problém něco splácat ve fotošópě. Český web věnující se takovým vzorům coby texturám jsem bohužel nenašel - můžete vytvořit.

BTW, pokud má vadu psaní, je to dysgrafie. To ho ale neomlouvá.</HTML>
DIK ZA TIP NA TU STRANKU S GRAFIKOU, ALE NIEJE NIECO PODOBNE AJ NA SLOVENKU? PREDSA LEN SA LEPSIE PLATI KED JE TO NA SLOVENKU, MOZE BYT AJ PLATENA...
Co máš proti Maďarům? Jinak od čeho jsou vyhledávače? Si to nemůžeš najít sám?