<strong>WZ sraz</strong>

<majkls> mapa: http://majkls.pretel.cz/pub/mapa.jpg
<majkls> to co je tam dole, to je stanice jiriho z podebrad (metro A)
<majkls> cas: 14:00
<majkls> a datum bud 26. nebo 27. cervence. jeste neni presne rozhodnuto.

:)

Já hlasuju pro 27., 26. totiž nemůžu.
Co vy?
Odešlu a právě čtu:

<majkls> budiz terminem nedele 27. cervence

takže rozhodnuto i datum...
Jo a zatím se počítá s majklsem (organizátor), se mnou a nejspíš i se skaffem. Kdo dál?
Modi prominou..

Na mapě je napsáno, že "jsou tam takový záhony s kytkama (tvar =O=)" - takový orientační bod.

Předsraz je na metru v 13:45
<HTML>Modi promíjí...

V neděli a v Praze? No tak to je pro člověka pracujícího v Brně docela obtížné (ráno vstávám v pět a tak). Se mnou nepočítejte, ale jsem zvědavá, kolik vás nakonec bude :-)

<small>Jsem ti to téma ztučnila, třeba si ho všimne víc lidí :-)</small></HTML>
Za ztučnění děkuji :)
<HTML>Uvidíme. <em>Možná</em> se stavím (nejsem přes prázdniny v Praze, takže se vše podřídí momentální náladě a dopravní dostupnosti - kterážto vzhledem k pracím na silnici č. 7 není valná).</HTML>
Myslim, ze z Opavy je to do Prahy take docela daleko. Co se tyce vlaku, tak to jede pres Ostravu, z ni na Prerov a pak asi slavne pendolinko. Mno, porod, cely den zabity.
Dobre si vybrat za sraz okraj republiky :)
<HTML>Brno nebylo o nic lepší... Každé město má svá pro a proti a aby to bylo pro všechny zhruba stejně daleko, musel by se sraz konat na Měsíci. Bohužel by asi nikdo nepřišel. A co koukám do jízdních řádů, ani já nejsem termínem příliš nadšen (buď jsem v té Praze hodně brzo, nebo moc pozdě... o návratových časech ani nemluvím).</HTML>
Nípal (moderátor)
Jasne, ze to nebude vyhovovat vsem, ale...
Logicky nejlidnatejsi mesto je Praha. I mesta kolem maji spoustu lidi. Logicky Praha. Jenze mesta na morave jsou na tom podobne jako mesta kolem Prahy.
Cili sraz v Praze jasne odrovnava moravu.
Kompromis?
Misto, ktere je mezi Prahou a treba Brnem tak, aby bylo bliz Praze. Co Hradec kralove nebo Pardubice, jenze jsou daleko od Plzne? Idealni by byla Jihlava, ale tam nic nejede, urco.

V podstate, at se na to divam, jak chci, stejne je nejlepsi Praha.
Druha moznost je poradat srazy 2, druhy v Brne nebo celkem dostupny je Olomouc.

Zrejme se nezucastnim ani jednoho, to byl jen takovy napad, pripominka k mistu...
haha, ten petův post se mi líbí nejvíc :-) Teda hlavně ten závěr: "Zrejme se nezucastnim ani jednoho..."

přemýšlím že bych přišel, ale původně jsem chtěl jet s přítelkyní na výlet, tak nevím... leda že bych ji vzal s sebou :-D
<HTML>Jeď s přítelkyní na výlet. Je to lepší, než se zúčastnit nějakého srazu ;)</HTML>
<HTML>Peta má samé zajímavé posty... Jinak bych taky volila výlet.</HTML>
No když myslíte :-))) Oba vypadáte, jako byste už dlouho na žádném výletu nebyli... Ěště se mi vás zželí a vezmeme vás s sebou, když je to lepší než ten sraz :-D
<HTML>Tak to pozor, já byla včera na Slovensku a za deště vylezla na zříceninu Plaveckého hradu! :-)

Ale pozor, odbočujeme od tématu, ať nás nepromažu za offtopic.</HTML>
<HTML>Jo, to je fakt. Nedávno jsem byl akorát na Orlíku. V dešti. Prudkém dešti. Koupel ten den již nebyla nutná. Ale ta Praha se mi osobňe líbí čím dál míň.

Thalia: Nech to promazávání na mně ;)</HTML>
Já bych teda nejradši jel na toho da Vinciho co je v Brně, nebyl jste tam někdo? :-)

Disclaimer: Pokud Vám to připadá jako offtopic, pak vězte, že moje přítelkyně má také stránky na wz a tedy náš společný výlet do Brna je vlastně také WZ sraz ;-)))
Moje přítelkyně má i dobré stránky... takže to beru, jako že jsem už narazil...
Zdá se mi to, anebo je opravdu výsledek tohoto tématu jasné "NE"?

PS: Jasný off topic :-)
Tak pánové (a dámy)! Už v nedělu!
V Praze je blaze, ale je to moc daleko ;)

Navrhuji nekdy v zari/rijnu v Brne nebo v Ostrave ;)
<HTML>V Brně nemají šalinu pod zemó a pro mě je to ještě dál než pro švédy. Zatím bych si nevybral.</HTML>
Pět hodin cesty do Prahy? Maj na Hlavním nadraží volné lůžko?
Bohužel pro mě je Praha daleko. Nevěříte? Zeptejte se extraligových hokejistů jaká byla cesta do Vsetína ;) To byl jeden z důvodu proč Vsetín vykopli z extraligy. Nebyly to žádné dluhy (Vsetín byl v době rozhodování jediný klub, který neměl dluh).
Achjo. Nípal asi nepřijede takže tam budu opravdu jen já a majkls..?
<HTML>Už to tak dopadlo.</HTML>
<HTML>A co jste čekali? V Praze... :-)</HTML>