Platobny system na strankach

Vie mi niekto poradit aky by bol najvhodnejsi platobny system na web, kde by sa dali kupovat urcite sluzby od 10 do 10000Sk...

platby zo zahranicia i tuzemska... ma niekto s takym niecim uz skusenosti?

a co v pripade nizsich platieb tak do 100Sk?
V případě nižších plateb (do té 100ky) je určitě jedno z nejlepších řešení tzv. "premium sms" - zpoplatneni pres smsky .. spolecnosti, ktere takoveto reseni nabizi je na ceskem i slovenskem internetu nekolikero .. (nektere jsou dokonce i zdarma, avsak všude z cen sms jde část operátorovi, část jako provize poskytovateli rešení, část státu a teprve zbytek je samotná platba..).

S vyssimi platbami jsem nikdy nic nedelal, takze neporadím .. ale asi by bylo fajn pokusit se vyuzit PayPal a jemu podobných zavedených platebních systémů ..
Není problém si vyřídit s bankou platbu kartou přes internet. Samozřejmě, že banka si bere provizi. Mám vlastní zkušeností v ČS - funguje to:

http://www.csas.cz/banka/content/inet/internet/cs/SC_NW01_024781.XML
PayPal?
Na vyzsie platby zrejme skusim ten Pay Pal, nevyhoda vsak je ze ak niekto chce vyuzit takuto sluzbu nusi byt ako pay pal zaregistrovany, takze mi nezostava nic ine ako nasukat na stranku vsetky mozne sposoby platby, nakolko kazdy vyuziva inu banku, rsp sposob platby.

Co ma vsak zaujima su sluzby SMS, ale stretol som sa so zakladnym problemom, system ktory mi ponukali mal podmienku ze ked uskutosnim menej ako 100 platieb nesacne tak z toho nemam nic, takze to sa mi zdalo uplne nefer, ak vieete o nejakej sluzbe kde su neni taketo podmienky, tak mi prosim doporucte. Pokial mozno na slovensku, alebo spol. ktora posobi aj pre slovensko.

Lebo ja nemam taky super server zatial ktory by mi vyprodukoval viac ako 100 kliknuti za mesiac.
relativně dobrou zkušenost mám s pipay - funguje to a myslim že neni žádnej minimální limit