UFO na ploše

Ahoj, mám takový netradiční problémek. Na ploše mám záhadný objekt. Už je tam dost dlouho, takže nevím, kdy se tam objevil. Na první pohled to vypadá jako chyba na obrázku u tapety, ale nelze na tom provést akci pravým tlačítkem myši, protože se neobjeví standardní nabídka pro plochu. O pixel vedle už ano. Jakékoliv otevřené okno to překrývá.
Opravdu nevím, co to může být. Abych pravdu řekl, nějak mi to nevadí, ale je to prostě divné.

Printscreeny jsou uloženy zde:
http://www.carmageddon-kentaur.xf.cz/chyba/obr.htm

Ps: pro jistotu jsem přiložil i obrázek správce úloh, jestli tam neběží něco navíc.

Takže otázka: Co to k čertu je?
<HTML>Stoprocentně je to okno nějakého programu. Vidím, že vám tam běží:

- SpySweeper
- ICQ
- Skype
- SecuROM klient (verze 7)
- AVG
- Ovladače ATI
- a běžné windowsí procesí</HTML>
Stáhni si program HijackThis, dej scan and save a logfile a ten obsah toho souboru co ti to otevře sem pošli, pokud to bude havěť tak na 90 % ji tam půjde najít.
Tak díky moc, problem byl v ICQ6, zkusil jsem ho vypnout a bylo to pryč. Ale k čemu to teda je?
<HTML>ICQ6? K ničemu - zareklamovaný, možná i zavirovaný, no rozhodně je to žrout paměti. Doporučuju nějakou jinou alternativu, např. Mirandu, ta ICQ umí taky.</HTML>
Ne, já myslel ten záhadný objekt.
<HTML>Zvláštní, že já tu dvojici vět pochopil tak, že ten skrytý podmět je ICQ6. Ale např. Thalia mi ráno říkala, že si myslí, že skrytý podmět je UFO. Příště to tedy chce jasnější formulaci.

Není to okno toho ICQ6? (Nic jiného to být nemůže, může být klidně i něco, z čeho skáčou bannery či viry, co já vím) Myslím, že moje dnešní ranní odpověď je užitečnější.</HTML>
Mohlo to být cokoliv - přes UFO až po minimalizované okno aplikace (běžně bývají zneviditelněné) anebo špatně minimalizovaný panel. Takže buď vada ICQ nebo systému.
PS: stejně neužitečná odpověď jako ostatní :-))
<rejp>Tohle by se na Linuxu stát nemohlo...</rejp>
:))
<HTML><rejp>mohlo</rejp>
;)</HTML>
<rejp is selfclosed tag />
:-)
no ja to okynko tam mam taky ale vejs
Problém vyřešen - Bylo to ICQ6
<HTML>Ty jsi ale vtipný. Vždyť jsi to psal už 3.9.2008, že to bylo ICQ6 :-))</HTML>