<b>WZ sraz 2009, Brno - 10.2. v 17h</b>

<HTML>Jak vypadá Thalia? Vždyť je mě <a href="http://www.superiorpics.com/wenn_album/Thalia_-_Injured/thalia_001_122206.jpg">plný internet</a> :-D

Dobrovolnosti se samozřejmě meze nekladou ;-) Záleží jen na tobě. Tak já tě budu vést v evidenci, abych věděla, s kolika účastníky mám počítat. Pokud ti nějak extra nezáleží na termínu (začátek bude nejspíš v 17h), tak bude stačit, když mi účast potvrdíš zde po zveřejnění vybraného termínu. Pokud by ses chtěl k termínu vyjádřit dřív, tak na sebe pošli nějaký nejlépe instantní kontakt (jabber, icq...) na můj email.</HTML>
....jako by jí z oka vypadla (taky tam má forbidden.... :) )
Zítra (v úterý) si můžete zkusit generálku. Já tam tak na 98% budu. :) Zase máme SAI ride. :D
zacatek AZ v 17h?
Gentleman před 17. hodinou nechlastá.
<HTML>2Tonik: je to přizpůsobeno pracovnímu lidu. Já bych sice mohla třeba už ve tři, ale Marek, mira a Richard podle mě před pátou stejně nedorazí. Jak je na tom Kit, to netuším, ale ten zas před pátou nechlastá :-D

2MzM: já byla trénovat včera a myslím, že si dám zas chvíli pauzu...</HTML>
Tak někteří by si mohli dát náskok, páč někteří už mají játra v ne úplně 100% stavu, tak aby na tom byli stejně. :)
Thalia: To byla poznámka spíš o gentlemanech :-)

Ve tři bych stejně ještě nemohl a budu rád, když to do páté stihnu. Navíc jsem koňmo :-(
<HTML>A copak ty nejsi gentleman? ;-)

Tak já koňmo nejezdím, nedám dopustit na šalinky, trolejáky a autobusy :-D Ačkoliv by to pro mě bylo časově výhodnější, tedy co se týče cesty do práce. Ale kofolu budu pít s tebou, pokud ji tedy mají, protože na stránkách je jen jídelní lístek :-)</HTML>
Koňmo? Koňovi to nevadí. Horší autem. ;-)
Kofola točená. Nealko pivo tam tuším točené není.
Thalia: Občas nějakou tu zásadu poruším, ale takový už je život.

MzM: Koně mám samozřejmě ustájené pod kapotou. Točená kofola byla OK, salonek prázdný a byl i dostatečně velký.
ja jsem taky pracujici lid...
Thalia: tak dík za pozvání, termín není tak důležitý, mám to kousek, pak ho sem hlavně nějak přehledně napište :)
...úterý je vyhovující, na tenhle den mám povolenku :) Jestli vám teda nebude vadit, že tam budou i mí kolegové. :D (asi tak 2 až moc)
takze to teda nebude v patek?
<HTML>On tu někdo zmínil pátek? :-)

Lidi, jsem nemocná a totálně KO, takže to spíš vidím až na druhý týden v únoru.</HTML>
I já bych dorazil, ale Brno je daleko, takže bych brzo zmizel :-).

Už nebudu ta záhadná, otravná, zlá, ošklivý duch OndraSter :-).

(Vlastně jsem se už potkal s Nípalem a majklsem, ale pro ostatní jsem pořád duch :-D.)
<HTML>Nooo tak jestli dorazí i OndraSter, tak to bude mega akce :-D</HTML>
Tak v tom pripade bych opravdu nerad chybel :)

tak predem oznamim, ze v termínu 16-21.2. jsem v Rakousku..
10.2. Už to máte v kalendáři? :)
<HTML>Ty jsi ale netrpělivý :-))

Takže: <h5 style="color:red; width:95%;text-align:center;background-color:white;border:1px solid black;line-height: 30px;margin:15px auto;"> Datum: 10.2. 2009, čas: 17h, místo: <a href="http://www.selepovagastro.cz/www/index.php" style="color:red;text-decoration:underline;">Šelepka</a></h5>
Účast zatím přislíbili: <em>mira, MzM, Thalia, Freeze, Kit</em>. <em>Lamicz</em> je snad taky jistej a <em>Tonik</em> se prej ještě rozmyslí :-) Chybí vyjádření od <em>Richarda</em> a <em>Mika</em>.

Je možné, že zároveň se uskuteční i sraz v Praze, podle toho, jestli se jim podaří domluvit :-) Účastnili by se nejspíš: <em>OndraSter, Nípal, majkls</em>.</HTML>
Bavil jsem se s číšníkem, když mi nesl čtvrté pivo a říkal, že není problém, když nás bude víc, tak to zabookovat. Tak když to tak počítám, tak 6 + nějací kumpáni z AC (s tím nic nenaděláte :) ) takže tak do 10 lidí? Že bych to tam 3.1. rovnou zabookoval, co? Stejně tam budu... :D
<HTML>No uvidíme, jak se vyjádří Richard a Mike, ale tak pro 10 lidí to bude asi ok, kdyžtak se přidá židle pro případného dalšího účastníka. Nebo kumpány z AC posadíme k jinému stolu :-))

A 3.1., to myslíš jako 2010? :-D Jj kdyžtak to tam bookni.</HTML>
Sry za OT: "Co je doprčic AC?" :)
<HTML>AC je nejmenovaná firma, ve které Marek pracuje :-D</HTML>