<b>WZ sraz 2009, Brno - 10.2. v 17h</b>

TICHO! :)
MzM: A kdo se s tím provalil první? Aspoň to nemáš daleko :-))
Heh, tak jsem googlil AC a jeden výsledek lepší než druhej :-)) Určitě to bude Apoštoská církev a neřikejte že ne :-)
Jak jsi to uhod? Tomu říkám mistrovství v hledání. Teď už je MzM odhalen úplně :-)
Njn, tak doufám, že se pořádně modlíte, jinak vám z toho piva v úterý bude pěkně blbě. :) To my z Apoštolské církve umíme zařídit. Třeba tak, že vám objednáme další... :D
MzM: Když už tě v té Apoštolské církvi násilím překonvertovali z Linuxu na Windows, to musí být silná víra!
Tak bouhzel, v utery prijedu az vecer z Prahy. Takze se nezucastnim.
<HTML>To nám to nějak ubývá, Richard taky nepřijde. Aby přišel vůbec někdo :-D </HTML>
<HTML>No tak <em>Mike</em> taky dojde, tak nás bude celkem šest plus případný <em>Tonik</em> :-)</HTML>
<HTML>Tak už se nám to blíží :-) Doufám, že na to všichni myslíte ;-)</HTML>
:) Já na to myslím už od minulého úterka...
Já na to myslím dokonce až tak, že přesně v ten den v tuto hodinu mám zápis seminární skupiny (což jsem zjistil dnes..:( ) - tzn přijdu mininálně později... :/
ja na to myslim az tak, ze jsem z toho dostal horecku, cili neprijdu (a to jsem ted zvedav, kdo na to mysli jeste vic jak ja a jak)
=Tonik=
Bojím se, že tě trumfnu.. pokud ne, tak alespon dorovnam :/

Upadl jsem s nachlazením do postele, pár dní poležím a zůstávám doma (tedy ne v Brně).. alespoň, že ten zápis jde udělat přes web..

Omlouvám se tedy, ale nedorazím. Prosím však alespoň o společné foto zúčastněných ;)
<HTML>Vy se mě snad bojíte nebo co :-D Takže nám zbyli já, mira, MzM, Mike a Kit. A ti už mají odřeknutí zakázaný :-))

Kromě Kita bychom se tedy měli poznat. Kit si může nastudovat Marka z jeho stránek a za sebe mohu říci, že až na černé kalhoty jsem celá v červeném :-) Taky mám hodně dlouhý vlasy, ale mám takovej pocit, že tam stejně moc jiných ženských nebude :-)</HTML>
Tyjo, já se cítím nějaký nemocný...... asi to budu muset přepít. :D
Nebojte, já fakt dojdu...
A co myška s napísem WZ? Pravda minule si toho nikdo nevšiml ;)
A co WZ s nápisem "myš"?
<HTML>Myslíš něco takového?

<a href="http://nipal.wz.cz/obrazky/wzmys.png">Webzdarma s nápisem "myš"</a>

(obrázek nebyl vložen přímo, rozhodil by vzhled fóra)</HTML>
třeba.
<HTML>Tak a je to za námi :-) Účastnili se: <em>Kit, mira, MzM, Thalia</em> a několik Markových kolegů z Apoštolské církve. Příště musím vybrat nějaký letnější termín, protože další sněhovou kalamitu a trmácení se přes půlku Brna pěšky ve sněhu, protože MHD jaksi nejezdí, už asi nechci opakovat :-)) Ale jinak to bylo opět veselé, jen o WZ se toho tentokrát moc nenamluvilo. Ostatní účastníci se také jistě vyjádří, viďte ;-)</HTML>
Ne.
A tak jo. O WZ se toho nakecá dost tady, tak co to tahat do hospody. :D
<HTML>Paralelně s Brnem jsme si udělali malý srazík v Praze - já, majkls a sem tam i ondraster. O WZ se toho moc nenakecalo ani tam ;) Na noční toulky po Praze (měnili jsme hospodu) bez čepice... na to nějakou dobu nezapomenu ;)</HTML>