<b>WZ sraz 2009, Brno - 10.2. v 17h</b>

<HTML>Tak pánové (a dámo, abych nezapomněla na sebe), rok se s rokem sešel, tak by nebylo na škodu se opět sejít.

Minulá sestava byla: <em>Thalia, mira, Richard, MzM, Mike, Tomík, Tonik</em>. Tomík se nám přesunul z Brna pryč, zato jsem tu objevila další dva pravidelné pisatele, jejichž alespoň jedna ip má co do činění s Brnem. A to <em>Freeze a Kit</em>.

Pro začátek mi stačí vědět, zda-li máte vůbec zájem se sejít (konec ledna - únor). Pak bych volila stejný postup jako minule, vzhledem k tomu, že byl zdařilý a sešli jsme se nakonec všichni :-)

Případným dalším zájemcům se samozřejmě nebráním, ale ráda bych to udržela do deseti lidí :-D</HTML>
Jsem pro.
Nejsem proti. Spis pro.

___
Jen doufam, ze bych tam nebyl nejmladsi :))
To poznáme. Myslím si, že věk na takovém srazu nehraje roli.
<HTML>Á vidím, že zatím se ozvali nováčci :-) a dokonce s kladnými ohlasy :-) super.

Freeze: jak to tak pozoruju, tak budeš nejmladší. Ale pokud přijmeš "fakt", že mně je stále 18, tak budu nejmladší já :-D Ale jak řekl Kit, věk opravdu nehraje roli. Navíc - někdo musí být nejmladší. A já byla vždycky ráda nejmladší. Od té doby, co nejsem všude nejmladší, tak na mě začíná doléhat stáří... :-))</HTML>
Promiň holka. Pokud vím, tak nejmladší je MzM. Tomu je teprve 9 let ;) Pro nováčky bude pak sranda, až zjisti kolik je komu skutečně let ;) Ale jedno je jasné. Nejsme nejmladší, ale taky ne nejstarší. Prostě rozumné roky ;)

Je škoda, že se k vám nepřidám. Rád bych, ale Brno je ode mne už nějak daleko a v práci je blázinec ;)
<HTML>Ach jaj, máš samozřejmě pravdu. Ale to je přesně to, o čem jsem mluvila. Jeden z příznaků stáří - zapomínání :-)</HTML>
nejsem proti, klidne se sejdete ;-)
za vhodnych podminek bych mozna dorazil taky
<HTML>Oukej, píšu si :-)</HTML>
<HTML>Tak jako menší lákadlo pro nerozhodné tu mám informaci, že při vhodně zvoleném termínu dorazí i <strong>mira</strong> (jeho slovy "na 95% prijdu").

2Freeze & Kit: pošlete mi na email nějaký kontakt na vás, nejlépe jabber, ale ICQ lze samozřejmě též. Vládnu i msn a yahoo, ale to jen v krajním případě. Nevedete-li tento druh komunikace, budu tak mít alespoň váš email.

2all: místo navrhuji stejné jako minule, tedy Plzeňka (aneb <a href="http://plzenskydvur.cz/">Plzeňský dvůr</a> na Šumavské ul.). Vyhovuje?</HTML>
<HTML>Tak beru zpět, Freeze nemusí nic posílat, našla jsem si to na jeho stránce :-)</HTML>
V miste urceni (myslim tim primo Plzenku) jsem nikdy nebyl, ale kolem uz jsem nekolikrat sel - proti místu nic nemám:)

=Thalia=
Tak si to tady čtu .. a než stihnu odepsat, už mi bliká žádost o autorizaci :)) - tomu říkám rychlost :D
Chachá, prý nejmladší... No já jsem, samozřejmě, pro každou špatnost. Akorát plzeňku bych vyměnil za Šelepku. A to ze dvou důvodů:
1. Plzeňka je zabanovaná (vrchní je kokot)
2. V Šelepce se líp vaří
3. V Šelepce je nekuřácké místo
4. (aby toho nebylo málo) je to kousek od Plzeňky
5. a ještě jsem si vzpomněl, je to blíž k MHD, pro ty, kdož dojíždí.

Co?
Do kuřácké hospody se mi moc nechce, ale snad to přežiju.
Kit: no, právě proto se půjde do šelepky. :D
kazdopadne nahodte nejakou mapu, kde to jako je...
http://www.mapy.cz/#x=138114592@y=132877408@z=15@mm=ZP@ax=138113856@ay=132874144@at=%C5%A0elepka@ad=tady

http://www.selepovagastro.cz/www/index.php
- my bychom byli na té fotce vpravo dole. :)

Vyzkoušeno:
- pečená kuřecí křídla
- pečené uzené marinované žebro
- hovězí steak
- vepřový steak
- bernyho špécle
- guláš mc flek
- tlačenka
- pivo
- víno

Vše OK.
=MzM=
A je vyzkoušeno i nějaké bezmasé jídlo? (Opravdu nejsem vegetarian, jen se ptam:))

Nekuracky usek mi taktez vyhovuje:)
<HTML>Dík za mapu, Marku. Takže místem konání bude <strong>Šelepka</strong>, nekuřácké místo :-) Myslím, že jsme tam byli spolu jen jednou, že? Tehdy na Zelený čtvrtek na zeleném pivu :-) Ale podle mapy to určitě najdu. A co myslíš, bude třeba rezervovat? Nebo tam můžu zase přijít chvíli před začátkem a obsadit stůl :-) Nevím jak je to tam velké v nekuřáckém koutku.</HTML>
Tak tak, zelené pivo...
Nevím, obvykle tam chodíme v úterý kolem 5h a v nekuřáckém není nikdo. Jiné termíny, nevím, no. Trocha rezervace by možná neškodila. Fakt nevím. Kapacita cca 25 lidí (ten nekuřák).

bezmasé? kousek výš je odkaz na jejich www, je tam i jídelní lístek. Tuším, že kolega si dával nějaký sýr, nakládaný hermelín tam taky mají a "špecle" jsou halušky, které rovněž mívají v modifikaci bez masa. Jinak mají spousty chleba a pivo je taky bez masa. :D
No, jednu chvíli jsem uvažoval nad tím, že bych se na Vás přišel taky kouknout, ale nakonec jsem to vzdal. Nějak se mi tam samotnýmu nechce :/
No a fakt, že tam čepujou Starobrno rozhodl - poblít se můžu i doma ;)

Takže si to užijte a pořiďte nějaký foto ať mi co se neúčastníme vidíme o co jsme přišli. =)
Tom: Tak Ti přejeme příjemné blití doma. A pořiď nějaký foto, ať taky vidíme, o co jsme přišli :-)))
<HTML>Radši nic nepořizuj, Tome... ;)</HTML>
Tak ani starobrno už není taková sračka, jak bývala. Holt Heineken...
No, já sice už na WZ nějakou dobu nejsem, ale vždycky mě zajímalo jak vypadá Thalia :D. Šelepku mám přes ulici, vidím na ni z okna bytu... Ale jak chcete, žadný WZ fórum aktivista nejsem ani jsem moc nebyl...