Poradíte mi s tím?

Tak jsem tu, opět s další otázkou :-D Tentokrát bych chtěl dát na stránku něco ke stáhnutí. Jenže nevím jak. Mám to uložit někde na nějakým serveru, kde si to mohu uložit, nebo to můžu šouponout sem, do schránky, kde mám uložené soubory pro web? Díky
Umísti soubor tak, aby splňoval následující cestu: http://vtuning.kvalitne.cz/download/test_iq.rar (například).
Potom dej na stránku odkaz (zdrojový kód) <a href="http://vtuning.kvalitne.cz/download/test_iq.rar">Stáhnout IQ (není moc velký soubor)</a>
Lama: ad "Já s CSS nedělám a ani to neumím."
Však mu tady všichni píšeme, ať s tím CSS konečně začne nebo ať se vykašle na design. Dělat design pomocí HTML je hloupost.
Momentálně tam má 403. Žeby první úspěch? :-))
To myslíš mě?:-)
Martin (vtuning.kvalitne.cz)
vysvetli pojem nejaky server?
wz.cz = server

Takze to muzes ulozit i sem? Ano.

Vis, jak se pracuje se soubory? Nakopirujes je, treba na wz.cz. V jinem pripade na cd, disk, flasku, ...

Jak se dostanes z venci na soubor?
Jestlize jsi nakopiroval soubor ahoj.txt na wz.cz do adresare soubory:
vtuning.kvalitne.cz/soubory
pak se dostanes z webu k souboru jeho webovou adresou
vtuning.kvalitne.cz/soubory/ahoj.txt
A kdyz tohle zadas do adresniho radku prohlizece, tak ti to bud soubor zobrazi nebo nabidne moznost stahovani nebo jina moznost.

... vsechny tyto odpovedi jsou na jakpsatweb.cz v navodech typu Jak na web, Jak si vytvorim stranku, ...
Nekdy mam chut cele jakpsatweb zjednodusit na 10ti strankovou webku, protoze spousta veci je zasitych pod odkazy ktere zrovna nejsou tam, kde by je clovek ocekaval, ale uplne v jinem rohu :)
Nekdy k tomu dojde. Caseeem. No faaakt :) Vy mi zas neverite, chjo.

Muzu si na wz.cz nahrat nelegalni mp3?
Zkus si precist pravidla wz.cz , modre menu s bilym textem Podpora
Ve FrontPage je CSS "klikací" editor. Funguje, ale nepracovalo se mi s ním dobře, líp se mi psalo ve TopStyle Lite (je zdarma), nebo nebo v PSPadu, Notepadu...
FrontPage v režimu vizuálního návrhu spoustu věcí, které nejdou udělat v HTML, udělá přímým stylem, zpravidla tam křížem krážem (nevalidně) nastrká SPANy.

Takže pokud opravdu umíš ve FP, můžeš to ve FP dělat pomocí zabudovaného CSS editoru, než se CSS naučíš.