Ako zablokovat IP adresu

Chcem sa spytat ako zablokovat tuto IP: 89.173.3.202 Ide mi na nervy nadavi mi na stranku a uz mam toho DOST. PROSIM POVEDZTE MI AKO MAM TOTO IP ZABLKOKOVAT ALEBO AK TO UROBITE VY ABY MI NECHODIL NA STRANKU! PRosim bo ma trafi slak
Nejjednodušší cesta (bez zasahování do stránek / aplikace ) je pouze odříznutí..

<?php

if($_SERVER['REMOTE_ADDR']=='192.168.1.1') die('Neumím použít google.');

?>

Složitější alternativy jsou pak blacklisty (jako celá tabulka zakázaných adres v databázi), případně pouze omezení funkci pro vybrané ip adresy ale přístup k obsahu nepozměněn atd..
Neřvi nám tady!

To neumíš použít Google?
http://www.google.com/search?ie=UTF-8&oe=UTF-8&hl=cs&q=.htaccess+blokace+ip

Hned první odkaz řeší problém.
Freeze: Jenže tím zasáhneš do aplikace. .htaccess to IMHO řeší mnohem elegantněji a můžeš tím blokovat např. i obrázky.
som sa rozhodol ze ju vymazem a prekopirujem ju inde kde nikto nebude vediet kde je
Vskutku originální řešení. Jak často hodláš stěhovat web? Ať žije SEO.
Zajímavé - budeš stěhovat stránky tak často, když ji objeví nějací návštěvníci?

100% webů se snaží návštěvníky získat, zvyšovat PR,Srank,vstupovat do podvědomí uživatelů.. jsi prvním, koho vidím, že se snaží o opak..

=Kit=
Máš pravdu, je to elegantnejší řešení - ale na svou "obranu" mohu vždycky říct, že ne všude může direktivy .htaccess použít :)
Určitě není první. Datová skladiště obvykle o popularitu nestojí. Ovšem ta jsou tu zakázána.

Hosting bez .htaccess má dnes jen omezenou použitelnost. Přiznám se, že nejprve mě napadlo Tvoje řešení a teprve Google mi nabídl .htaccess.