Joomla

Chtěl jsem se zeptat zkoušeli, jste někdo použít redakční systém Joomla tady na webzdarma ?
<HTML>Ne, ale soudě dle zkušeností jiných existuje povrchní, krátká, dlouhá a Nípalovsky škarohlídská odpověď:

Povrchní: Nefunguje to.
Krátká: Dá se zprovoznit.
Dlouhá: Musí se upravit některé části kódu, které využívají zakázané funkce.
Nípalovsky škarohlídská: Joomla je nenzažraný bumbrlíček, kanón na vrabce. Existují jiné systémy, najdou se i lehčí a pojízdné hned od začátku bez úprav.</HTML>
Dík za odpověděď, můžeš mně prosím nasměrovat po čem se podívat vím že je toho celkem dost ale od čeho začít?
Tak nevím, testoval jsem wordpress a pak drupal ale ani jeden ani druhý nic moc, wordpress občas nenačte stránku a tak ji musím několikrát obnovit, drupal jsem ani nenainstaloval protože to chce jinou verzi PHP. :-( Nenajde se někdo kdo používá něco použitelného tady na wz?
Udělat si vlastní?
Hmm dik za radu ale zatím jsem se ještě nenaučil programovat takže buď se něco najde nebo mám smůlu a nebo se naučím programovat ale jelikož to mám jako koníčka a dělám to pro neziskové organizace zadarmo a volného času moc není tak uvidíme no.
Pokud Vám jde jen o články a ne o vzhled, pak bych doporučil DocuWiki. Je natolik jednoduchý, že tomu odpovídá i omezené možnosti nastavení vzhledu.
teda DokuWiki
Používáme SunLight a šlape dobře. Jen opravdu zřídka se stane, že nenačte a je potřeba udělat refresh