Příloha v emailu

Dobrý den, jak mám otevřít příhlohy docx v emailu. Když dám stáhnout tak se mi stáhne dl.php soubor :-( a nevím co s tím
=Petr Berný=
V jakém e-mailu? 90% odkazů lze uložit přes kontextové menu (většinou pravé tlačítko myši) a "uložit jako" případně "uložit cíl".

Pokud tento způsob nejde - odkazuje se například přes redirecty - je nejlepší kliknout normálním clickem (levé tlačítko myši) - prohlížeč nebude vědět, co má se souborem (který dostane) dělat a nabídne jej k uložení.
docx = Microsoft Word 2007 XML based document file format - máš to vůbec v čem otevřít/prohlížet? Třeba Microsoft Office nebo podobný soft? Prohlížeč Firefox? Možná Nástroje - Možnosti - Aplikace - nastavit akci Vždy se dotázat (pokud tam máš nastavený nějaký nesmysl)?
OpenOffice to normálně otevřou.
Abych to doplnil: Formát docx se dá editovat i Notepadem. Není to zrovna uživatelsky přítulné, ale jde to.
1. otevřít v čem to mám
2. žádnou blbost nastavenou nemám
3. vše ostatní mi funguje
4. ale tady mi to nutí php soubor

nwm proč :-(
Teď jsem si to přeposlal na svůj email a úpa v poho to otevřu :-), tak že je asi nějaká chyba na straně poskytovatele. Bo nwm, nic jinýho mě nenapadá.
Zřejmě je potřeba poupravit MIME v Apache. Na vlastních stránkách to není problém - .htaccess to jistí.
=Petr Berný=
Teď mne nenapadá, jak to vysvětlit "chytře" (=ne jako pro vola) :) ..
zkus na "odkaz" normálně kliknout levým, poté, co vyplivne prohlížeč žádost o uložení to přejmenješ na například "mujsoubor.docx" a zkus otevřít ;)
Petr Berný (sdhhlusice.wz.cz)
Padla otazka v jakem mailu? (Freeze 11. 02. 2009 21:54)
Pokud nevim, o cem mluvis, tezko se radi. Cili presny postup a jmena a verze programu, aby bylo mozne chybu zopakovat.
Nelze zopakovat, problem se stava neresitelny.

1 - V mailovem klientovi wz.cz?
Nejlepsi reseni asi Freeze 11. 02. 2009 22:36, pouzit prave tlacitko ulozit jako...
Nahlasit chybu adminum, jine forum. Ikdyz tady si to taky ctou :)

2 - Nebo ve tvem programu pro mail?
cz.php.net/mail - tam je popis, jak se upravuji php programy pro mail s prilohou