CSS3, problém?

Zkoušel jsem za pomocí CSS3 vytvořit čtverci zaoblené rohy o nějakém poloměru ale nevím kde se stala chyba... Zkrátka se mi to zobrazilo jako obyčejný čtverec... Potřebuji k CSS3 něco speciálního aby mi to šlo a nebo mám jenom špatně kód?

#pokus {
width: 350px;
height: 350px;
background-color: #000;
border: 1px solid #000;
-webkit-border-top-right-radius: 5px;
-webkit-border-bottom-right-radius: 15px
-webkit-border-top-left-radius: 15px;
-webkit-border-bottom-left-radius: 5px;
}
Pro tebou napsaný kód potřebuješ prohlížeč, který běží na webkitu.. (např. Safari)..

Například pro mozillu (a firefox a vůbec pro gecko jádro) existují atributy jako -moz-border-radius a podobné..

___
Jsem zvědavý, jestli se z těchto "zkušebních" css vlastností stanou někdy skutečné, plně podporované vlastnosti :)
<HTML>Freeze: pokud ano, nebudou mít tento název.</HTML>
mno paráda...^^
Tak to s tim -moz-border... funguje ale opravdu jenom ve firefoxu.
K čemu to pak je když to funguje jenom někde a třeba v Opeře se to nemá šanci zobrazit?
Jsou to specifické nestandardní vlastnosti, které implementují jednotlivé prohlížeče "jako bonus". U exploreru šanci nemáš, ale pro ostatní:
-moz-border-radius-topleft: 3px; // Gecko
-khtml-border-top-left-radius: 3px; // KHtml
-webkit-border-top-left-radius: 3px; // Webkit
=Tom=
S tím, že u Exploreru šanci nemá si nejsem úplně jistý - IExporer má svoje filtry.. (je jich relativně obrovské množství, možná se tam někde něco podobného také skrývá..:)
Koukněte sem http://www.html.it/articoli/nifty/index.html - IE, Opera i Firefox to pěkně kreslí.
Poslal jsem odkaz na jinou stránku - tahle je ok http://www.html.it/articoli/nifty/nifty1js.html
Lama (lama.webzdarma.cz)
Az na drobny detail, kdybys chtel ted udelat pouze kulaty ramecek a ne barvu pozadi, tak je to trosku pracnejsi proti -moz-border-radius :)
Malý detail. A jak se tváří třeba IE na -moz-border-radius ? To, co jsem poslal se vykresluje ve všech třech (nejpoužívanějších) prohlížečích.
Lama (lama.webzdarma.cz)
Co IE nezna, to nevykresli. To je spravne chovani.
A co kdybych chtel ramecek z lana? Ideal obrazek. JS a divy je pekne reseni, ale trosku neprakticke. Kdyz uz, tak napozicovat pres JS obrazky.
=peta=
Tvůj příklad je poněkud mimo téma.. pokud budeš potřebovat obrázek "z lana" nebo "z trubky", tak ti opravdu odkazované js rešení nepomůže, ale nepomůže ti ani -moz-border-radius..(a jeho varianty..) -> bez obrázků budeš v háji..

Jako základní náhrada -moz-border-radius (pominu-li průhlednost rohu) mi připadá odkazované řešení jako velmi povedené.. ;)