phpBB fórum - 2 na 1 doméně?

Ahoj, chci se zeptat zda-li je možné mít zde na 1 webzdarmí doméně 2 fungující phpBB fóra?
<HTML>Tak možný to je, stačí každé instanci fóra nastavit jiný prefix názvů tabulek.

Jen taková rejpavá - jaká je pointa dvou diskusních fór na jedné doméně?</HTML>
Neberu to jako rejpavou. Pointa je jednoduchá. Na webu už jedno fórum je, které se týká všeobecně florbalu, ale jednomu florbalovému týmu končí webmaster, který se rozhodl, že svou doménu (na které byl dosud týmový web a diskuse) nikomu nepředá a tak mě napadla možnost dát pod mnou již registrovanou "florbalovou" doménu i fórum pro ně, které by se týkalo jen jejich oddílu. - zakomponoval bych ho do webu.
<HTML>A to nemůže být prostě podsekcí toho většího fóra? ;)</HTML>
To by samozřejmě šlo, ale nechci aby ve fóru, které je myšleno "pro všechny" byla sekce jednoho z oddílů.
jamas (floorball.nazory.cz)
:)))
Ale o tom to prave je Proste forum rozdelis na vhodne katogorie, treba
Pro vsechny, Tym Kolodeje, Moje kecy, Hry

Chces z domeny A presunout forum na domenu B.

krok1 - To znamena ziskat pristup na domenu A a provest copy a export databaze. Pokud ne, musi ot udelat jeji majitel a poslat ti to.

krok2 - Import databaze, zkopritovani programu fora.

Pokud je forum A i B stejneho typu phpBB, pak musi mit shodne verze, aby jsi je propojil krokem, ktery nechces, podkategorii ve svem foru.
A ted nastava dalsi problem, ktery se ti pokousel vysvetlit Nípal (moderátor) 05. 04. 2009 21:02 .

Pokud je chces mit kazde zvlast, pak phpBB si vytvori tabulky s nazvem rekneme aaa_tab1, aaa_tab2 a druha instalace, pokud ji nezadas jiny prefix nez aaa_ tak ti je prepise a smaze. Resp SQL si to hlida, pokud ten program nema prikaz DROP TABLE v instalaci, takze ti to nedovoli. Pokud ma, tak ti je smaze.

Pokud tedy nainstalujes 2 fora s jinym prefixem, pak je treba jeste tento prefix opravit v SQL exportu od spravce serveru A a muzes to vesele naimportovat.
Jeste mne napada, ze misto instalace fora 2, by stacilo forum zkopirovat a prepsat konfiguraci.

Vsechny tyhle reseni jsou trosku pracne a je treba vedet, co delat. Zvlast, pokud forum je stejneho typu. Pokud neni, pak se predpoklada, ze ma jine tabulky a pak staci zopirovat a naimportovat a melo by to bezet.