Při tvorbě stránek každá rada důležitá

A jseš si jistá, že oprava opravdu proběhla?
proběhla:-))) vložila jsem tam špatný obrázek
Navrhuji zásadní změnu v uvažování.

Statické webové stránky nemusí být při editování na webovém serveru. Koncepčně je to zásadně špatně.

Přenes si všecno zz webu do nějakého adresáře na svůj lokální disk a až budou v publikovatelném stavu tak je nahraj na server

Tak bude jisté, co je tvé dílo a co cizí
myslíš
http://hostel-prague-kaktus.euweb.cz/dorm.jpg
?
No já je předělala u sebe v počítači na lokálním discu a pak nahrála na server,u mě jsou v pořádku,jenom na tom serveru to nějak blbne.

Obrázek je jasný,musím ho tam ještě nahrát,ale ta reklama dolemě štve,
pokud to tam dolu opravdu vkládá server tak to je trochu problém.
Když nevidím, co se tam opravdu děje tak asi nemá smysl se o tom takto bavit
nojo,ale co s tím?
Kam se mám obrátit,aby to opravil někdo?
já mám na serveru s IP 88.86.113.137 také web a reklama se tam vkládá normálně a kromě ní se do stránky už nic jiného nevkládá.

Řekl bych, že problém bude jinde
No dobrá,na původní stránce byla dobře,udělala jsem jinou na svém počítači,tady jsem nejprve smazala starý index a potom nahrála ten nový.

Tak a nevím kde se teda ta chyba stala.
jak je nastaveno vkládání reklamy?
dole,tak jak to bylo předtím
tak nevím, já mám server na stejné IP, tedy je předpoklad, že to funguje stejně. Mě se reklama vkládá dobře.

Můžeš čekat jestli si tady toho někdo všimne a poradí něco jiného

Můžeš napsat příspěvek nový příspěvek někam, kde to bude lépe vidět - tedy jinak než Mimo téma

Můžeš čekat, že to začne zase fungovat

Já se mohu maximálně podívat jak to tam funguje. Ovšem za předpokladu, že budu znát heslo. To je ovšem zásadní bezpečnostní riziko - posílat někomu heslo.
<HTML>Tak tak, dsovi nevěřte nikdy. A mně taky ne. A vůbec - nikomu ne.</HTML>
Nojo,to je,to je jasné,ale moc možností nemám.
Podívat se na zdroj,jestli tam není nějaká zásadní chyba asi moc nepomůže,co?
Nípal: trochu kontraproduktivní vyjádření, nemýlím-li se
Nípal: tak a poradil bys mě tedy co mám s tou ,,reklamou ,, teda dělat?
já jsem si všimnul, že ve zdroji zmizelo to, co jsem uváděl jako příklad, tzn i to včetně copyrightu - to ji smazala ty?

Nastav vkládání reklamy tak aby bylo na titulní stránce, nahoře a jako jméno titulní stránky zadej reklama.html. Prázdný soubor reklama.html nahraj na web a zobraz ho v prohlížeči - měla by se do něj vložit reklama.

V indexu vymaž to co tam nepatří, nebo nahraj to bez klikiháků, už by se reklama vkládat neměla.

Pak se uvidí co dál
Ano,to jsem smazala já,zkoušela jsem jestli tam není třeba chyba ve zdroji.
Jenže copyring je pryč a ty zmatky tam jsou pořád.

Jojo,zkusím to co jsi mě poradil.

Nejraději bych ti ale poslala to heslo,už mám z toho hlavu jak věrtel.
tak až to bude, tak pískni
tak a je to,už to tam není.

Co teď ale dál?
soubor reklama.html si zkopíruj na lokální disk a zazálohuj si ho
(na konci souboru je tzv. BOM, který je tam zbytečný - viz http://cs.wikipedia.org/wiki/UTF-8 - nejspíš jej tam vložil Notepad (Poznámkový blok) z Windows

To co je v souboru reklama.html mezi značkami
<!--WZ-REKLAMA-1.0IZ-->
<!--WZ-REKLAMA-1.0IK-->
můžeš vkládat do kódu stránky, tím budeš mít vkládání reklamy ve své režii

Nebo můžeš vrátit nastavení vkládání reklamy zpět na "na každé stránce dole" a ona se bude vkládat zase do každé stránky dolu

Zvaž jestli ten text, který tam byl nepochází od nějaké havěti, kterou máš v PC
Tak jsem to dala stejně jak to bylo,na každé stránce dole,uložit,ale reklama se nezobrazuje.

Mám ten soubor reklama.html smazat tady odsud a nechat si ho zálohovaný jenom u sebe v počítači?

No ježiši neztraš,mám pc čerstvě přeinstalované a nic mě nehlásí že by tu něco bylo.
Reklama se vkládá když se soubor nahraje na web. Pokud na web nakopíruješ index tak by se do něj měla vložit reklama. Před tím než to uděláš tak si připrav místo, kde by se reklama měla zobrazovat. K tomu slouží ty značky, o kterých se píše na:
http://www.webzdarma.cz/podminky-reklama.html

reklama.html si můžeš nechat, jak na webu (snad tam nebude překážet) tak na lokálním disku - pro případ, že přestane vkládání reklamy fungovat. Když se na něj už neodkazuje nastavení vkládání reklamy tak je to soubor jako každý jiný
tak a už nevím,je to tam zase....a vůbec to nejde odstranit.
U mě v pc mě to neukazuje,ale jak to nahraju sem,za chvilku je to tam zase.
tak znova to nastavení do souboru reklama.html - tím se vyloučí to vkládání do stránek.
Kód reklamy si do stránky vlož ten ze souboru reklama.html - z toho zazálohovaného